Agriturismo Sardinia blisko morza


Wakacje na Sardynii w Agriturismo blisko morza

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Aby spędzić wakacje na Sardynii, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz Domy wakacyjne, Apartamenty, B & B i Agritourismos na Sardynii blisko morza . Wiele rozwiązań czeka na zaoferowanie najbardziej odpowiedniego pobytu dla twoich potrzeb i sprawi, że będziesz zadowolony z Sardynii . ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Aby spędzić wakacje na Sardynii, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz Domy wakacyjne, Apartamenty, B & B i Agritourismos na Sardynii blisko morza . Wiele rozwiązań czeka na zaoferowanie najbardziej odpowiedniego pobytu dla twoich potrzeb i sprawi, że będziesz zadowolony z Sardynii . Wyspa ta, łącząca się z morzem, oferuje setki kilometrów wybrzeża i szmaragdowego morza. Plaże, zatoczki, jaskinie, tła i możliwość uprawiania wielu sportów wodnych , od nurkowania przez windsurfing po żeglarstwo.

Dom wiejski w pobliżu najpiękniejszych nadmorskich kurortów Sardynii

Aby spędzić wakacje w gospodarstwie na Sardynii w pobliżu morza , możesz wybrać pobyt w prowincji Sassari i szybko dotrzeć do białych plaż i krystalicznie czystych wód Stintino i Baia Sardinia . Lub możesz zdecydować się spędzić wakacje w dzikiej naturze Ogliastry lub w północnej Sardynii, gdzie znajdują się niektóre z najbardziej znanych miejsc na wyspie: Costa Smeralda, Santa Teresa di Gallura, San Teodoro, Porto Rotondo, Porto Cervo i Archipelag Maddalena .

Możesz cieszyć się morzem południowej Sardynii, pozostając w Cagliari lub Oristano . Ale warto też wybrać się na zaplecze , w najbardziej autentyczne centrum sardyńskiej kultury, takie jak Barbagia , chropowaty i dziki obszar bogaty w tradycje. W przeciwnym razie możesz zatrzymać się blisko morza i kilka kilometrów od góry z możliwością uprawiania sportów, takich jak turystyka piesza, windsurfing lub jazda konna i zarezerwować gospodarstwo agroturystyczne na Sardynii z basenem

Na co czekasz? Szukaj na naszej stronie Domki letniskowe, Apartamenty, B & B i Agroturystyka na Sardynii blisko morza i zarezerwuj wakacje!