Agriturismo na wesela w Apulii


Lokalizacja na wesela: Puglia Farmhouse

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz zorganizować swój ślub w wiejskim domu w Puglia , kraju Salento i Trulli? Aby uczcić swoje wesele w malowniczej scenerii na zielono, wśród starych drzew oliwnych, suchych kamiennych murów, winnic i kolczastych gruszek i sprawić, by były niezapomniane, spójrz na naszą stronę internetową dla naszych Wille, Zamki, Masserie i Agroturystyka na wsi Bari , Brindisi , Lecce i inne fascynujące miejsca specjalizujące się wesela na morzu lub luksusowe wesela w Apulii .

Lokalizacja na wesela w Apulii

Gospodarstwo w Puglia na wesela to idealne miejsce do świętowania obrzędu weselnego w baśniowej scenerii, wśród niezanieczyszczonej okolicy, krystalicznie czystego morza, rozciągniętych białych domów, zapierających dech w piersiach widoków i wyśmienitej kuchni na przyjęcie. Możesz wybierać między luksusowymi farmami, willami w pobliżu morza i zamkami . Salony, loggie, dziedzińce, ogrody marzeń i baseny będą idealnym miejscem na ślub. Możesz także zarezerwować zakwaterowanie dla siebie i swoich gości. Ponadto, niektóre Farmy na wesela w Puglia mają również usługi cateringowe z menu opartym na typowych specjalnościach.

Małżeństwo w Masseria

Masserie , z ich szerokimi przestrzeniami i niezwykłymi środowiskami zanurzonymi w zieleni, nadaje się doskonale jako luksusowe miejsce na bajeczne ceremonie weselne. W różnych pomieszczeniach gospodarstwa można organizować różne chwile imprezy. Ich długa droga jest idealna na przyjazd pary, ich sadu na aperitif i eleganckiej przestrzeni starej stodoły na obiad lub kolację weselną.

Spójrz na nasz portal Masserie, Villas, Zamki i Farmy na wesela w Apulii i wybierz najbardziej odpowiedni, aby twój ślub był niezapomniany. A jeśli chcesz zatrzymać się we Włoszech w podróży poślubnej, przeczytaj nasze wskazówki dotyczące miesiąca miodowego na farmie!

Choose your region: - Gospodarstwa wiejskie na wesela w Apulii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!