Emilia Romagna Dom z basenem


Wakacje w Emilia Romagna na farmie z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Wybierz dom wiejski w Emilii-Romanii z basenem otoczonym zielenią, między ciszą natury i relaksującymi krajobrazami, aby oderwać się od codziennej rutyny na kilka dni i spędzić weekend , krótki lub długi pobyt w zielonej okolicy Emilii . Możesz odpocząć w jednym z naszych Agroturystyka, B & B, Holiday Homes, Apartments, Hotel z basenem w głębi lądu lub w pobliżu morza Emilia Romagna .

Wśród naszych kwater na pewno znajdziesz najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb i gustów: Dom z basenem w Emilia Romagna na zielonych wzgórzach Parmy i Piacenza lub blisko morza , kilka kroków od plaż w Rawennie, Rimini lub Cesenie . W pobliżu wybrzeża, ale z dala od chaosu, można zanurzyć się w ciszy natury, ochłodzić się po miłej kąpieli lub w cieniu drzewa na zielonym terenie z rodziną lub dziećmi . Można również odkryć małe wioski rozproszone na wsi lub na wzgórzach i najbardziej znanych miast dla sztuki i kultury.

Aby spędzić wakacje w Emilia Romagna wybierz między B & B, Hotele, Domy wypoczynkowe, Apartamenty i Wille i zarezerwuj swój pobyt w Gospodarstwo w Emilia Romagna z basenem .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!