Piemont Farmhouse z basenem


Wakacje w Piemoncie w Agriturismo z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli szukasz Dom w Piemoncie z basenem , zajrzyj do naszych kwater. Wśród naszych ofert znajdziesz Bed & Breakfast, Apartments and Holiday Homes z basenem, gdzie możesz odpocząć czytając dobrą książkę, popijając kieliszek wina lub po prostu mocząc się w wodzie, ciesząc się długimi chwilami relaksu.

Będziesz mieszkał w wiejskim domu w Piemoncie z basenem otoczonym rzędami winnic Langhe , idealnym miejscem dla miłośników dobrego wina i smacznego jedzenia, w którym możesz również organizować degustacje wina . Możesz też podziwiać widok, rezerwując willę położoną w dominującej pozycji na jednym z wielu wzgórz stanowiących terytorium Langhe, Roero i Monferrato , wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
W krajobrazie i na terenie Piemontu , ze starożytnych wiosek, zamków, słodkich stoków uprawianych winoroślami i starożytnymi tradycjami, możesz spędzić wakacje w Gospodarstwie z basenem wraz z rodziną, dziećmi lub partnerem. Tam spotkasz powolne i słodkie rytmy wiejskiego życia, będziesz cieszyć się ciszą tych miejsc i napełnisz oczy kolorami natury.

Na weekend lub na wakacje zarezerwować dom w Piemoncie z basenem . Wybierz pomiędzy hotelami, pensjonatami, apartamentami, apartamentami, willami na relaksujący pobyt na wsi.

Spójrz na powiązane przedmioty - Dom z basenem w Piemoncie

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!