Gospodarstwo toskańskie z restauracją


Pobyt w wiejskim domu z restauracją w Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Chcesz odkryć prosty i szczery smak kuchni toskańskiej w rodzinnej atmosferze? Zarezerwuj wakacje na wsi w jednym z naszych gospodarstw agroturystycznych z restauracją na wsi w Toskanii, w pobliżu najpiękniejszych miast sztuki i najbardziej charakterystycznych wiosek tego regionu. Skosztuj typowych toskańskich przepisów przygotowywanych z oryginalnych produktów wyhodowanych w gospodarstwie lub w pobliżu i relaksuj się w otoczeniu przyrody, w przyjemnej relaksującej atmosferze.

Wakacje w Agriturismo z restauracją na toskańskiej wsi

Wybierz preferowane zakwaterowanie wśród naszych gospodarstw z restauracją w Toskanii, położoną w najpiękniejszych zakątkach Toskanii : willa pod Florencją , dom wakacyjny w San Gimignano , Relais lub zamek w Chianti , farma w Maremma lub gospodarstwo agroturystyczne w San Gimignano . Znajdziesz tu prostą kuchnię przygotowaną z przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w dowolne zakwaterowanie, które wybierzesz, oraz przepisy pełne unikalnych aromatów i smaków pochodzących z autentyczności starannie wyselekcjonowanych składników wysokiej jakości. Kuchnia toskańska składa się z sezonowych przepisów, które wykorzystują produkty od gospodarstwa do stołu, aby stworzyć menu oparte na świeżo dostępnej żywności i mogące zaspokoić każde podniebienie.

Otoczona zielenią i oferująca wspaniałe widoki, w gospodarstwie agroturystycznym z restauracją w Toskanii możesz delektować się dobrymi i najlepszymi toskańskimi potrawami . Wśród nich znajdziesz toskańskie crostini, pappardelle z sosem z dzika, ribollita, pappa al pomodoro, gnudi, Maremma tortelli, testaroli z pesto, pici all'aglione, a następnie stek alla Fiorentina, zupa cebulowa, kurczak alla cacciatoa, dzika duszone z oliwki, zupa z czarnej kapusty, kiełbasy i fasoli oraz typowe produkty, takie jak pecorino, finocchiona i lardo di Colonnata, żeby wymienić tylko kilka. Wszystkie z nich to pyszne smaki podawane z Brunello di Montalcino, Chianti lub Bolgheri. Nie wspominając już o toskańskich deserach takich jak necci, castagnaccio, schiacciata z winogronami, pinolata i cantuccini. Wszystkie przepisy, które możesz przygotować również w domu, po jednym z lekcji gotowania organizowanych przez nasze obiekty noclegowe.

Wybierz jedną z naszych ofert zakwaterowania Dom wiejski w Toskanii z restauracją, w której można odkryć typową kuchnię tego regionu, w środku wsi.

Zaznaczone Właściwości - Agriturismo z restauracją w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!