Wakacje w gospodarstwie ze stajniami


Gospodarstwo ze stajniami

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Czy odkryłeś już, jak relaksujący i zdrowy może być jazda na koniu na spacerze , po ścieżce trekkingowej w otoczeniu natury? Jeśli nie, to jest idealny moment! Wybór gospodarstwa ze stajniami oznacza przyjemnie jazdę konną na spacerze , odkrywanie nieskażonych miejsc w otoczeniu ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwo ze stajniami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Czy odkryłeś już, jak relaksujący i zdrowy może być jazda na koniu na spacerze , po ścieżce trekkingowej w otoczeniu natury? Jeśli nie, to jest idealny moment! Wybór gospodarstwa ze stajniami oznacza przyjemnie jazdę konną na spacerze , odkrywanie nieskażonych miejsc w otoczeniu przyrody, poświęconych wyłącznie jeździectwu i zabronionych w innych rodzajach turystyki. Oznacza to naprzemienny relaks z prywatnymi lub grupowymi zajęciami końskimi organizowanymi przez samą farmę lub pobliskie obiekty powiązane z domem.

Jeśli zależy Ci na jeździe konnej i turystyce konnej oraz na miłości podróżującej ze swoimi końmi, wybór gospodarstwa ze stajniami oznacza również możliwość spędzenia wakacji w gospodarstwie z miejscami przeznaczonymi dla koni.

Dzięki ofercie domów wakacyjnych, willi, pensjonatów i gospodarstw rolnych ze stajniami , będziesz mieć okazję spędzić relaksujące wakacje w otoczeniu zieleni włoskiej wsi, ucząc się jazdy konnej - jeśli nadal masz schronienie jeszcze się nie nauczyłeś - lub po prostu ciesząc się krajobrazem, jeśli jesteś doświadczonym jeźdźcem. W wielu stajniach można nawet ćwiczyć terapię końską .

Do Twojej dyspozycji, pełna lista wszystkich pensjonatów, willi, domów wakacyjnych i gospodarstw rolnych ze stajniami w różnych regionach Włoch.