Gospodarstwo Lazio z dziećmi


Rodzinne wakacje na farmie w Lazio z basenem dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić rodzinne wakacje z dziećmi na zielonych w pobliżu Rzymu, zapoznaj się z naszą ofertą gospodarstw rolnych w Lazio z basenem dla dzieci . Możesz spędzić przyjemne wakacje lub weekend w regionie Lacjum, ciesząc się relaksującymi krajobrazami i wspaniałymi krajobrazami z dziećmi. Na naszej stronie znajdziesz noclegi z basenem dla dzieci zanurzonych w okolicy bogatej w atrakcje krajobrazowe i kulturowe, na rodzinne wakacje pełne zabawy w kontakcie z naturą i zwierzętami.

W naszych domach z basenem dla dzieci w Lacjum, położonym na wsi w okolicach Viterbo lub Rieti , można znaleźć duże i małe baseny dla dzieci, gdzie gra i zabawa są gwarantowanymi obowiązkowymi składnikami wakacji dzieci. Specjalnie dla nich zaprojektowane baseny dla dzieci są ogrzewane i płytkie, dzięki czemu dzieci mogą się bawić, poznawać wodę, nurkować i pływać w absolutnym bezpieczeństwie, podczas gdy rodzice mają spokojny pobyt. Gdy twoje dzieci szczęśliwie tarzają się w basenie, możesz zrelaksować się w basenie dla dorosłych, w solarium lub w zielonym cieniu drzewa.

Na następne rodzinne wakacje, zarezerwuj dom w Lazio z basenem dla dzieci . Wybierz nasze zakwaterowanie z basenem dla dzieci otoczonym idyllicznymi i relaksującymi krajobrazami i zobacz nasze przyjazne dla dzieci Gospodarstwo Agroturystyczne .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!