Agriturismo in Puglia z lekcjami gotowania


Dom wiejski z lekcjami gotowania w Apulii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Nie możesz zapomnieć o apulijskich przysmakach, które smakowały na wakacjach i chcesz poznać ich tajniki przygotowania do robienia ich w domu? Spójrz na naszej stronie internetowej Agritourismo w Apulii z lekcji gotowania, gdzie można cieszyć się dobrze zaokrąglone żywności i święto wina , nauczyć się receptury najbardziej znanych potraw Apulii i poznać ich sekrety z mieszkańcami, w przyjaznej znanego wiejskiej.

Puglia Holidays: lekcje gotowania w Farmhouse

Oprócz piaszczystych plaż, krystalicznie czystych wód, miast sztuki, historycznych wiosek, winnic i drzew oliwnych, Apulia jest także krajem pełnym smacznych produktów i typowych potraw, o świeżych i intensywnych smakach. Pobyt w gospodarstwie z lekcjami gotowania w Apulii umożliwia wytwarzanie tradycyjnych potraw przy użyciu świeżych i wysokiej jakości produktów pochodzących bezpośrednio z gospodarstwa lub kupowanych na lokalnych rynkach w Bari , Lecce lub innych charakterystycznych wioskach i miasteczkach.

Będziesz mile widziany w typowych budynkach otoczonych zielenią, Trulli i Masserie w pobliżu morza, gdzie doświadczony i wykwalifikowany personel pozwoli Ci odkryć starożytną apulijską tradycję kulinarną . Nauczysz się technik, z których korzystali podczas typowego lokalnego menu, a docenicie autentyczne aromaty i smaki lokalnej tradycji. Nauczysz się, jak robić chleb, focaccia, świeży makaron, w tym cavatelli i orecchiette i gotować je z ich najsłynniejszym dressingiem: wierzchołkami z brukwi. Możesz także poznać tajniki przygotowywania receptur takich jak purée z bobu, grillowana ośmiornica lub duszone mięso końskie. Eksperci w tej dziedzinie doradzą najlepsze pary win dla każdego kursu, a na końcu każdej lekcji będziesz miał okazję skosztować potraw przygotowanych przez ciebie i twoich kolegów z klasy.

Wybierz z naszej aglomeracji w Apulii zajęcia z gotowania, najbardziej odpowiednie zakwaterowanie na pobyt kulinarny: kursy indywidualne i grupowe, lekcje dla lokalnych fanów i turystów, dania z Apulii i nie tylko.

Choose your region: - Agriturismo in Puglia z lekcjami gotowania

Spójrz na powiązane przedmioty - Agriturismo in Puglia z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!