Wakacje w wiejskim domu we Włoszech: ekologiczne wakacje w kontakcie z naturą


Twoje prawdziwe doświadczenie na farmie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli marzysz o tym, by zostawić za sobą chaos, smog i szybkie posiłki na wakacje, dlaczego nie wybrać pięknego urlopu w wiejskim domu ? Będziesz mile zaskoczony autentycznością życia na wsi, wykonaną z ciężkiej pracy, ale także z ogromnej satysfakcji i zdrowych i autentycznych emocji.

Po prostu tęsknimy za niesamowitą przyjemnością degustowania ręcznie robionego oleju na kromce świeżego pieczywa lub tostów, popijając kieliszek dobrego wina z winorośli nieruchomości, pijąc świeże mleko lub tracąc dobroć sera, dżemy domowej roboty i świeże warzywa ogrodowe? A dlaczego nie założyć fartucha i nie zabrudzić sobie rąk, nauczyć się pysznych przepisów na lekcjach gotowania na farmie lub dać się uwieść sesji degustacji win , degustacji trufli i degustacji innych produktów z farmy.

Jeśli jednak nie chcesz zatrzymać się na dobrym jedzeniu, a także na wakacjach z jedzeniem i winem na farmie , a chciałbyś pójść dalej, próbując jeszcze więcej prawdziwych doświadczeń z farmy , możesz przeszukać wśród naszych gospodarstw rolnych dla tych, którzy mają żniwa : dreszczyk emocji wziąć udział w zbiorach winogron, dzielić trudy i owoce tych, którzy zrobili z tego zawód i namiętność życia, będzie to wspaniała pamiątka, którą zabierzecie ze sobą na koniec wakacji! Jest jednak więcej zajęć, w których możesz wziąć udział w trakcie pobytu w gospodarstwie, takich jak przyjemna przejażdżka konna po lesie wokół stajni w gospodarstwie, wyprawy po mieście w celu poznania typowych wiosek i starożytnych kościołów rozproszonych na wsi, trufli sesje myśliwskie z drewnem, w poszukiwaniu tak zwanego "króla stołu", kursy recyklingu, przycinanie kwiatów i aranżacja itp. bądź kreatywny!

Można także pokusić się o lekcję na temat upraw ekologicznych, aby poznać i zrozumieć metody uprawy i procesy produkcyjne, które ostatecznie przynoszą tysiące prawdziwych przysmaków do stołu bez obawy. Jeśli kochasz także różne gatunki zwierząt, to dlaczego nie spróbować fajnej farmy z małym zoo, w którym możesz spędzić wakacje ze swoimi dziećmi?

Uzbrojony w entuzjazm i pragnienie nowych wrażeń, czeka na Ciebie prawdziwe, wiejskie życie!

/

Zaznaczone Właściwości - wakacje w wiejskim domu

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!