Wszystkie nasze kwatery przyjazne dzieciom, wakacje w gospodarstwie agroturystycznym dla dzieci z placem zabaw i farmy edukacyjne


Wakacje z dziećmi na wsi we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Wyjazd na wakacje oznacza ucieczkę od codziennego życia, by odpocząć i odkryć nowe miejsca, a dla tych z rodziną jest to również okazja, aby trochę czasu poświęcić swoim dzieciom. Dlaczego nie wybrać piękna i komfortu pobytu w willach na farmie , niezbyt daleko od najciekawszych centrów kulturalnych i doświadczyć prawdziwego wiejskiego życia?

Będziesz mieć możliwość zrobienia tak wielu rzeczy razem z dziećmi, na przykład zabawę w obszarze zabaw /BISu200Ba farmhouse lub ładny piknik w zieleni, przejażdżkę konną, sesję wędkarską nad jeziorem, zrobienie dobrego ciasta lub fajna przejażdżka rowerem, zwiedzanie lasów, wiosek i urokliwych miasteczek ...

Z tego powodu postanowiliśmy zaproponować wybór gospodarstw edukacyjnych   e domy wiejskie dla dzieci , prawdziwe oazy zabawy, w których doświadczony personel pochyli się do tyłu, aby przekazać swoim dzieciom miłość do ziemi, jej najbardziej autentycznych owoców i zwierząt. Wszystko to z kromką świeżego chleba i domowym dżemem lub grillowanym chlebem wcieranym z czosnkiem i polewą właśnie przygotowanym olejem. Niech noszą fartuch i próbują swoich sił w gotowaniu, poznawaniu i pielęgnowaniu szczeniaków, uczeniu się nazw kwiatów, oglądaniu faz produkcji wyrobów rzemieślniczych, które będą mieli okazję posmakować ...

Jeśli chcesz spróbować trudnych zajęć, takich jak na przykład szlak turystyczny, być może zbyt męczący dla dziecka, podajemy również listę domostw z opiekunką , tj. Zakwaterowanie w oparciu o wysoko wykwalifikowaną kadrę opiekującą się dziećmi kiedy jesteś daleko.

A jeśli twoje dzieci absolutnie nie chciały oddzielić się od swoich ukochanych czworonożnych przyjaciół, choć powierzono je na krótko dziadkom, krewnym i przyjaciołom rodziny?

Nie ma problemu, my też o tym pomyśleliśmy: sprawdź nasz wybór wakacji ze zwierzętami na farmie:, więc będzie cała rodzina!

Spójrz na nasze B & B, domy wakacyjne i przyjazne dla dzieci gospodarstwa , znajdziesz nieruchomości, które mogą oferować menu specjalnie przygotowane dla dzieci, i są wyposażone w duże place zabaw, w których dzieci mogą się dobrze bawić! Chwyć szansę na niezapomniane wakacje!

Zaznaczone Właściwości - agroturystyka dla rodzin z dziećmi, urlop w gospodarstwie agroturystycznym z dziećmi

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!