Dom wiejski przy jeziorze


Wakacje na farmie nad jeziorem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Wakacje lub weekend na farmie w pobliżu jeziora to znakomita opcja na pobyt na plaży lub w górach. Dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną , z dziećmi lub z przyjaciółmi w kontakcie z naturą, między sportem a kulturą . Istnieje wiele opcji na wakacje w gospodarstwie w pobliżu jeziora we Włoszech. Możesz wybierać spośród budowli położonych w pobliżu największych i najbardziej znanych jezior, takich jak Jezioro Garda , największe we Włoszech, lub zdecydować się spędzić kilka dni w strukturach w pobliżu mniejszych, ale wciąż urzekających jezior, takich jak Jezioro Trazymeńskie .

Pobyt w domku w pobliżu jeziora zapewni przyjemny wypoczynek aktywny lub relaksujący, po Twojej obecności. Jeśli kochasz wodę można uprawiać sporty wodne, takie jak jazda na nartach wodnych, windsurfingu, żeglarstwa, kajakarstwa oraz nurkowania. Jeśli wolisz kontynent, możesz poświęcić się innym zajęciom na świeżym powietrzu, takim jak jazda na rowerze górskim i jazda konna po ścieżkach biegnących wzdłuż wody lub przyjemne spacery wśród uroczych wiosek z widokiem na jezioro. Możesz także cieszyć się wakacjami z jedzeniem i winem na farmie w pobliżu jeziora , odkrywając kuchnię i typowe produkty z różnych obszarów jeziora.

Spójrz na naszą ofertę gospodarstw rolnych w pobliżu jeziora i wybierz spośród Agroturystyka, B & B i Holiday Homes w otoczeniu najpiękniejszych włoskich jezior.

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski przy jeziorze

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!