Szeroka oferta aktywnych wakacji w agroturystyce, na wsi


Twoje sportowe wakacje na farmie agroturystycznej we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i aktywności fizycznej, dlaczego nie zarezerwować przyjemnego urlopu sportowego w wiejskim domu?

To pozwala zachować formę podczas zasłużonego urlopu, mając zdrowe binge produktów lokalnych, bez rezygnacji z poczucia stale poruszających się mięśni, energii i adrenaliny, która jest niezbędna dla każdego fana sportu. Ważna wartość dodana? Piękno i spokój natury!

Wsiadaj w podróż lub wskakuj na rower, aby odkryć miejsca, które nigdy nie były widziane, ciesz się owocami sesji treningowej w fitness lub przyjemnością fajnego pływania w wodzie z basenu z widokiem na wzgórza ... Możesz również dać sobie godzinę dobrego samopoczucia: ucz się jogi , graj w dobrą grę w tenisa z przyjaciółmi i rodziną lub zarezerwuj miłą jazdę konną lub kurs jeździecki wybierając spośród naszych gospodarstw ze stajniami !

Zobacz naszą ofertę domów wakacyjnych, willi i gospodarstw rolnych z zapleczem fitness, kortem tenisowym, polem golfowym i boiskiem do futsalu lub związanym z ośrodkami i przygotuj się na wakacje poświęcone zajęciom sportowym !

Zaznaczone Właściwości - Aktywne wakacje w wiejskim domu, sportowe wakacje w agroturystyce

Choose your region: - Aktywne wakacje w wiejskim domu, sportowe wakacje w agroturystyce

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!