Sardynia Dom z basenem


Wakacje na Sardynii w gospodarstwie z basenem

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Jeśli chcesz spędzić przyjemne i relaksujące wakacje, z możliwością ochłodzenia w miesiącach letnich, z dala od zgiełku plaż, nasze Gospodarstwo na Sardynii z basenem jest właśnie dla Ciebie. Gospodarstwo to idealne miejsce na rodzinne wakacje na sardyńskim krajobrazie: wygodne, ... Zobacz Inne


Spójrz na powiązane przedmioty - Dom z basenem na Sardynii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Jeśli chcesz spędzić przyjemne i relaksujące wakacje, z możliwością ochłodzenia w miesiącach letnich, z dala od zgiełku plaż, nasze Gospodarstwo na Sardynii z basenem jest właśnie dla Ciebie. Gospodarstwo to idealne miejsce na rodzinne wakacje na sardyńskim krajobrazie: wygodne, z dużymi otwartymi przestrzeniami, gdzie dzieci mogą bawić się i dobrze bawić w kontakcie z naturą. Wyszukaj na naszej stronie internetowej różne rodzaje zakwaterowania i znajdź najlepsze dla siebie zakwaterowanie.

W naszych domach z basenem na Sardynii możesz spędzić wakacje w spokoju sardyńskiej wsi. Tutaj spokój i relaks dominują bez zastrzeżeń. Będziesz cieszyć się pięknymi widokami na wzgórza z widokiem na morze i podziwiać piękne zachody słońca. Będziesz miał okazję spędzić godziny relaksując się w basenach otoczonych dziewiczą przyrodą pośród cudownych kolorów i zapachów w sercu zielonego regionu Gallura , w niewielkiej odległości od najpiękniejszych plaż północno-wschodniego wybrzeża Sardynii , wykonanych z dziewiczej przyrody krajobrazy i krystalicznie czyste morze, takie jak słynny Stintino . Lub można odpocząć pływając bez końca i ciesząc się słońcem w solarium lub przy basenie w gospodarstwie na Sardynii z basenem , w pobliżu morza Villasimius.

Jeśli szukasz czystego powietrza, spokoju, okazji do spacerów na świeżym powietrzu lub uprawiania sportu, pobyt w Gospodarstwie z basenem na Sardynii jest idealnym miejscem dla Ciebie. Wybierz między B & B, Hotele, Apartamenty, Domy wakacyjne, Wille i zarezerwuj następne wakacje.