Farma ze zwierzętami w Kampanii


Wakacje z dziećmi: Farmy ze zwierzętami w Kampanii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Na weekend lub wakacje w zieleni z dziećmi, wybierz pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Kampanii, gdzie możesz spędzić kilka dni relaksując się w naturze z rodziną. Zajrzyj na naszą stronę Farmy ze zwierzętami w pobliżu Neapolu , Salerno i Wybrzeża Amalfitańskiego i wybierz ... Zobacz Inne


Choose your region: - Wakacje w Kampanii na farmie ze zwierzętami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Na weekend lub wakacje w zieleni z dziećmi, wybierz pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Kampanii, gdzie możesz spędzić kilka dni relaksując się w naturze z rodziną. Zajrzyj na naszą stronę Farmy ze zwierzętami w pobliżu Neapolu , Salerno i Wybrzeża Amalfitańskiego i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i gustom.

Wakacje w Kampanii na farmie ze zwierzętami

Gospodarstwo to idealne środowisko dla dzieci, a tym bardziej gospodarstwo ze zwierzętami , gdzie maluchy, szczególnie jeśli mieszkają w mieście, mogą zobaczyć zbliżające się zwierzęta gospodarskie : krowy, świnie, osły, kozy, gęsi, króliki, konie i wiele innych. Mogą karmić, przytulać, oglądać i próbować doić, zbierać i jeść świeże jajka świeżo wytwarzane przez kury i zobaczyć, jak powstaje ser. W gospodarstwach ze stadninami jazdy można wziąć lekcje jazdy konnej i nauczyć się jeździć konno i razem można wybrać się na piechotę lub rowerem.
W Gospodarstwach ze zwierzętami w Kampanii właściciele są zawsze bardzo uważni na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi, więc często zdarza się, że znajdują się duże i wygodne środowiska odpowiednie dla rodzin z wyposażonymi placami zabaw i basenem dla dzieci .

Sprawdź naszą ofertę Farmhouses with Farm in Campania i zarezerwuj rodzinne wakacje z dziećmi.