Dom wiejski ze spa Sycylia


Dom wiejski ze spa na Sycylii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić wakacje wellness na sycylijskiej wsi, daj się zatrzymać w wiejskim domu ze spa na Sycylii, położonym w zieleni wokół najpiękniejszych miejsc na wyspie, takich jak Katania, Agrigento, Ragusa, Trapani i zarządzanych przez przyjaznych i profesjonalnych mieszkańców, którzy sprawią, że twój nienaganny pobyt.

Farmy z centrum odnowy biologicznej na Sycylii pochodzą ze starożytnych farm i bagli , typowych wiejskich struktur tego miejsca, symbolu kultury wiejskiej. Zanurzone na wsi wśród dźwięków i zapachów przyrody, w otoczeniu wzgórz, lasów i rezerwatów przyrody, z pięknym widokiem na morze i niedaleko najważniejszych miejsc, są idealnym miejscem dla osób poszukujących pobytu wellness w kontekście naturalistycznym, kilka kroków od morze.

Możesz zrelaksować się w sugestywnych basenach zewnętrznych w cieniu wiekowych palm i w solarium lub w basenach krytych , skorzystać z jacuzzi , jacuzzi , sauny i łaźni tureckiej lub pozwolić się rozpieszczać ekspertowi ręce w centrum masażu . Relaksujące wakacje, aby odzyskać energię, do których można połączyć lekcje jogi, lekcje jazdy konnej , enodegustazioni i kursy typowej kuchni sycylijskiej.

Spójrz na naszą ofertę B & B, willi, apartamentów i agroturystyki ze spa na Sycylii w Katanii, Agrigento, Ragusa, Trapani na wakacje wellness między relaksem, sportem i kulturą.

Choose your region: - Dom wiejski ze spa na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!