Dom wiejski dla rodzin na Sycylii


Dom wiejski dla rodzin na Sycylii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Rodzinne gospodarstwo na Sycylii jest idealnym miejscem dla rodzin z dziećmi, które uwielbiają zielone wakacje i chcą odwiedzić tę piękną wyspę, pozostając w strukturach zanurzonych w sycylijskiej wsi, ale wciąż w optymalnej pozycji do odwiedzenia lokalnych piękności i pobliskich miast, takich jak Katania, Ragusa i Trapani .

Większość rodzinnych gospodarstw na Sycylii znajduje się w przyjemnym otoczeniu, mają duże tereny zielone , takie jak ogród i ogród warzywny oraz farmy, w których można naprawdę cieszyć się kontaktem z naturą i gdzie dzieci, zwłaszcza te przyzwyczajone do życia w mieście, mogą uczyć się i odkrywać wiele rzeczy na temat świata roślin i zwierząt: jesteś rozpieszczany wyborem.

Na naszej stronie znajdziesz wybór Agroturystyki na Sycylii dla rodzin, które oferują możliwość pobytu w strukturach, w których dzieci mogą mieć dużo miejsca i zajęcia dla nich dedykowane: plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, drewnianymi domkami i domkami na drzewie, gdzie bawią się swobodnie i mają baw się bezpiecznie na zewnątrz i poznawaj nowych przyjaciół.
Znajdziesz również duże pokoje i apartamenty ze wszystkim, czego potrzebujesz na rodzinne wakacje: łóżeczka, łóżeczka, krzesełka, przewijaki, wózki i na zewnątrz, oprócz ogrodu, basen dla dzieci ze płytką wodą.

Za pośrednictwem właściciela można organizować wizyty w okolicy ze szlakami, które mogą również docenić dzieci, wizyty w gospodarstwach i piwnicach oraz przejażdżki rowerowe lub konne . Na życzenie możesz również skorzystać z usługi opieki nad dziećmi , jeśli chcesz poświęcić trochę czasu dla siebie.

Wśród naszych domków dla rodzin na Sycylii znajduje się agroturystyka, która organizuje różnego rodzaju zajęcia edukacyjne dla dzieci i rodzin, takie jak kursy dzikich ziół, lekcje gotowania, zajęcia rzemieślnicze i gospodarstwa ze zwierzętami hodującymi kozy, króliki, świnie, kurczaki i kury z którymi dzieci mogą pozostać w kontakcie i współdziałać.

Istnieje wiele alternatyw, również w odniesieniu do leczenia: B & B, częściowe i pełne wyżywienie z posiłkami serwowanymi w restauracji Agriturismo, która oferuje typowe sycylijskie potrawy i przepisy przygotowywane ze świeżych i oryginalnych produktów, często pochodzących z kraju o tej samej strukturze .

Musisz tylko wybrać pensjonaty, wille, domy wakacyjne, apartamenty i gospodarstwa agroturystyczne dla rodzin na Sycylii z lokalizacją i usługami najlepiej dostosowanymi do potrzeb twojej rodziny.

Zaznaczone Właściwości - Dom wiejski dla rodzin na Sycylii

Choose your region: - Dom wiejski dla rodzin na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!