Farma Puglia z farmą edukacyjną


Wakacje z dziećmi: edukacyjne farmy w Puglia

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Zrób sobie pobyt w wiejskim domu w Puglia z Farmą Dydaktyczną, aby zabrać Ciebie i Twoje dzieci do stylu życia, wykonanego z prostych, naturalnych i oryginalnych rzeczy. Poświęć trochę czasu na relaks z rodziną w pięknym Puglia , z dala od zgiełku miasta, w relaksującym zielonym krajobrazie, a dzieci będą się dobrze bawić uczestnicząc w zajęciach rolniczych i warsztatach organizowanych przez Farmę.

Zajęcia dla dzieci i dorosłych w Masserie

Wiele Masserie in Puglia zostało przekształconych w Farms , dzięki czemu powstało Masserie Didattiche . Tutaj zarówno dzieci, jak i dorośli mogą przeżyć wyjątkowe przeżycia dzięki aktywnościom zorganizowanym przez farmę. Po specjalistycznym personelu , odkryją przyrodę z bliska, będą mieli okazję zobaczyć zwierzęta hodowlane , dotknąć roślin, będąc częścią działalności rolniczej.
Te duże miejsca zakwaterowania gwarantują najlepsze środowisko, w którym zarówno osoby młode, jak i starsze mogą spędzać czas na zabawie lub relaksie: przy basenie , w ogrodzie, w ogrodzie warzywnym, na placu zabaw , wzdłuż ścieżek spacerowych, rowerem lub na koniu.

Gospodarstwa z farmami edukacyjnymi w Puglia są idealnym punktem wyjścia do lepszego poznania tego uroczego obszaru pełnego naturalnego i kulturalnego piękna. Możesz pozostać w Masseria Didattica w Salento lub na farmie w prowincji Bari , co jest znakomitym punktem wyjścia do odkrywania Apulii, jej dzikiego zaplecza i wspaniałego morza.

Daj sobie wakacje z dziećmi w naturze zabawy! Wejdź na naszą stronę internetową i zarezerwuj pobyt w Farmie Dydaktycznej w Apulii . A jeśli chcesz oszczędzać, zapoznaj się również z ofertami rodzinnymi .

Choose your region: - Farma Puglia z farmą edukacyjną

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!