Gospodarstwo ze zwierzętami Puglia


Wakacje z dziećmi: Farmy ze zwierzętami Apulia

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli chcesz spędzić rodzinne wakacje inaczej niż zwykle, na zielonych terenach Apulii z dziećmi, wybierz pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Apulii . Na naszej stronie znajdziesz zakwaterowanie, które pasuje między naszymi domami wiejskimi i Masserie przekształcone w farmy i zakwaterowanie w kraju, zanurzone w dziewiczej przyrody, w pobliżu morza i najbardziej znanych miejsc: Bari , Lecce , Salento .

Wakacje w Apulii na farmie ze zwierzętami

W naszych gospodarstwach ze zwierzętami w Apulii możesz bawić się ze swoimi dziećmi wśród zwierząt na farmie. Możesz zobaczyć świnie, osły, krowy, kozy, kurczęta, gęsi, króliki, nakarmić je lub po prostu przytulać. Lub możesz spróbować doić krowę, nauczyć się jeździć konno, podążać śladami pieszych lub rowerowych szlaków i wiele innych aktywności. Dom ze zwierzętami ma oko dla rodzin podróżujących z dziećmi, dzięki czemu można również znaleźć duże i wygodne środowiska, wyposażone place zabaw i basen dla dzieci .

Wybierz wśród naszych gospodarstw ze zwierzętami w Apulii i zarezerwuj rodzinne wakacje z dziećmi w pięknej Masseria lub innym typowym zakwaterowaniu w Bari, Lecce lub Salento . W przeciwnym razie spójrz na naszą ofertę Agroturystyki z farmą edukacyjną w Apulii !

Choose your region: - Wakacje w Puglia na farmie ze zwierzętami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!