Gospodarstwo ze zwierzętami dla dzieci


Urlop rodzinny: gospodarstwo ze zwierzętami dla dzieci

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Jeśli chcesz uszczęśliwić swoich najmłodszych, daj im pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami dla dzieci . Z pewnością będzie to zabawne i edukacyjne doświadczenie, nie tylko dla nich. Będą mogli zobaczyć konie, kucyki, krowy, jagnięta, kozy, kurczęta, gęsi, kaczki i króliki, ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwo ze zwierzętami dla dzieci

Choose your region: - Gospodarstwo ze zwierzętami dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Jeśli chcesz uszczęśliwić swoich najmłodszych, daj im pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami dla dzieci . Z pewnością będzie to zabawne i edukacyjne doświadczenie, nie tylko dla nich. Będą mogli zobaczyć konie, kucyki, krowy, jagnięta, kozy, kurczęta, gęsi, kaczki i króliki, pieścić je, przytulać i karmić. Podczas gdy można odpocząć wśród dziewiczej przyrody otaczającej domki.

Wakacje na farmie ze zwierzętami dla dzieci

W naszej ofercie Farmy ze zwierzętami dla dzieci znajdziesz Farmy ze zwierzętami , gdzie Twoje dzieci mogą się dobrze bawić z małą ilością, po prostu biegając po łące, bawiąc się w obszarze gry Farma lub głaszcząc zwierzęta w strukturze. Umysł w gospodarstwach edukacyjnych , oprócz kontaktu ze zwierzętami , dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach i warsztatach, dzięki którym odkryją wiele rzeczy związanych ze światem natury i światem wiejskim, zapominając przez chwilę o "grach wideo, tabletach i smartfonach" . Z drugiej strony, możesz zrelaksować się ze swoim partnerem lub ze swoimi maluchami, biorąc długie spacery, wycieczki rowerowe lub przejażdżki konne wzdłuż ścieżek. Można też odwiedzić parki, w których można podziwiać inne zwierzęta, takie jak daniele, sarny, zające i lisy, wdychając zapachy natury i ciesząc się niezapomnianymi krajobrazami.

Zajrzyj na nasz portal z ofertą Gospodarstwa Wiejskiego ze zwierzętami dla dzieci w Toskanii i innych regionach Włoch, gdzie możesz spędzić przyjemne wakacje na łonie natury z dziećmi.