Campania Farmhouse z lekcjami gotowania


Wakacje w Kampanii: Agriturismo z lekcjami gotowania

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz nauczyć się spożywać niektóre z typowych potraw kuchni Kampanii i neapolitańskiej ? Doskonałym pomysłem jest zrobienie tego podczas relaksujących wakacji w kontakcie z naturą na farmie w Kampanii z lekcjami gotowania . Możesz spróbować swoich sił w przygotowywaniu typowych przepisów pod okiem szefów kuchni i doświadczonych gospodyń domowych w czasie wolnym od pracy.

Wakacje w Kampanii: zajęcia z gotowania w Agriturismo

Oprócz piękna artystycznego i krajobrazowego, Kampania ma bardzo szanowane dziedzictwo gastronomiczne. Spaghetti, casatiello i pastiera to tylko niektóre z typowych potraw bardzo smacznej domowej kuchni, która zrodziła najbardziej znane jedzenie na świecie: pizzę.

Pobyt w domu z lekcjami gotowania w Kampanii nauczysz się gotować najbardziej znane przepisy tego regionu, od makaronów po desery: omlet z makaronu, sos mięsny, sos ryżowy casatiello, pizza scarola, sfogliatella, baba, caprese i pastiera. Nauczysz się technik i sekretów, aby stworzyć te i wiele innych potraw, a będziesz mógł zrobić pełne menu z Kampanii, aby zachwycić swoją rodzinę i zadziwić swoich gości. Oczywiście będą lekcje poświęcone technikom tworzenia idealnej pizzy neapolitańskiej.

Agroturystyka z lekcjami gotowania w Kampanii organizuje kursy indywidualne lub grupowe, dla włoskich lub zagranicznych turystów, w języku włoskim lub w innych językach, jednego lub kilku dni, w które należy zgłosić się w restauracji gospodarstwa lub w lokalu specjalnie wybranym na tę okazję. Wybierz, czy chcesz pozostać na farmie, która organizuje kursy w przepięknej scenerii wybrzeża Amalfi , w willi z widokiem na Zatokę Neapolitańską lub morze Salerno , lub w B & B w otoczeniu natury Cilento . W każdym razie możesz skorzystać z okazji wspaniałych krajobrazów tych miejsc do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, odwiedzić pobliskie miasta sztuki lub po prostu odpocząć.

Wybierz z naszej farmy w Kampanii zajęcia z gotowania , które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i skorzystaj z okazji, aby nauczyć się gotować tradycyjne dania kuchni neapolitańskiej i Kampanii podczas wakacji!

Choose your region: - Farmy w Kampanii z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!