Toskania Włochy wakacje w gospodarstwie agroturystycznym, gospodarstwie rolnym, gospodarstwie agroturystycznym, wille, hotel, pensjonat


Dom z lekcjami gotowania w Piemoncie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli lubisz kuchnię piemoncką i chcesz spróbować jej w domu, podczas pobytu w Piemont Farm z lekcjami gotowania możesz nauczyć się najsłynniejszych potraw piemonckich . Zabawny relaksujący sposób na odkrywanie korzeni lokalnej kultury jedzenia i wina, uczenie się od ekspertów szefów kuchni tajników najbardziej typowych potraw z regionów Piemontu i Langhe, Monferrato i Roero .

Wakacje w Piemoncie: zajęcia z gotowania w Agriturismo

Kuchnia Piemontu jest bardzo tradycyjna i przekazywana z pokolenia na pokolenie, bogata i różnorodna nawet w swej prostocie. Zrodzony ze złych składników, z biegiem czasu udoskonalił się i dziś jego specjalności znane są na całym świecie. Gospodarstwa wiejskie z lekcjami gotowania w Piemoncie czekają lub uczą typowych piemonckich potraw w środowisku rodzinnym, w domach otoczonych zielenią i położonych w panoramicznym miejscu wśród wzgórz Langhe , w okolicy wokół Cuneo , niedaleko Asti lub Alessandria , najbardziej znanego miejsca na trufle i wina, które są idealne do degustacji wina i na wakacje z jedzeniem i winem .

Tutaj znajdziesz kursy indywidualne i grupowe dla turystów z Włoch i innych krajów, w języku angielskim i innych językach, aby poznać cenne techniki i tajemnice przydatne do tworzenia menu ze zdrowymi, sezonowymi składnikami produkowanymi bezpośrednio przez farmę lub pochodzącymi od innych lokalnych producentów, wzmacniając Piemoncka tradycja chłopska i autentyczność jej typowych produktów . Więc możesz powtórzyć przyjaciołom i krewnym smaki Twojego urlopu w Piemoncie : tajarin, agnolotti del plin, paluszki chlebowe (grissini), smażone w mieszance, bagna cauda, ​​typowe gotowane i duszone mięso, tatar, bunet, zabaione i krem ​​gianduia.

Wybierz spośród naszych propozycji farmie w Piemoncie z lekcji gotowania i od razu zarezerwować lekcję nauczyć się typowe dania kuchni włoskiej i Piemontu podczas wakacji na wsi!

Choose your region: - Gospodarstwo w Piemoncie z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!