Gospodarstwo ze zwierzętami Umbria


Wakacje z dziećmi w gospodarstwie: Gospodarstwa ze zwierzętami w Umbrii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na rodzinne wakacje z dziećmi wybierz Farmę ze zwierzętami w Umbrii, aby cieszyć się wyjątkowym i zabawnym doświadczeniem ze swoimi dziećmi. Znajdziesz się w czarującej scenerii, wśród wzgórz, lasów i gór, gdzie możesz odpocząć od chaosu miasta, niedaleko głównych miast, takich jak Perugia czy Jezioro Trazymeńskie .

Wakacje w Umbrii na farmie ze zwierzętami

Na naszej stronie znajdziesz Farmy ze zwierzętami w Umbrii, gotowe powitać cię i pozwolić tobie i twoim dzieciom na życie na wsi i odkryć na nowo twój kontakt z naturą i środowiskiem odległym od codziennego życia. Razem można karmić swoje zwierzęta lub po prostu przytulać je, krowy mleczne i owce lub jeździć konno. Ponadto, w Gospodarstwach Umbrii ze zwierzętami , znajdziesz ciepłe powitanie i szczególną uwagę dla rodzin i dzieci: wyposażony plac zabaw i basen dla dzieci oraz zakwaterowanie z restauracją znajdziesz menu zaprojektowane specjalnie dla nich.

Zarezerwuj teraz swoje rodzinne wakacje na farmie ze zwierzętami w Umbrii na kilka dni zabawy z dziećmi w pobliżu Perugii lub Jeziora Trasimeno i sprawdź, czy jest coś, czego szukasz wśród naszych ofert rodzinnych !

Choose your region: - Wakacje w Umbrii na farmie ze zwierzętami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!