Umbria Farmhouse with Educational Farm


Wakacje z dziećmi: edukacyjne farmy Umbrii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Farma dydaktyczna to rodzaj gospodarstwa dla dzieci , w którym możesz spędzić wakacje ze swoimi dziećmi . Zarezerwuj w jednym z naszych Domów Wiejskich w Umbrii z farmami edukacyjnymi : możesz spędzić weekend z dziećmi lub spędzić wakacje i odkryć emocje związane z kontaktem z naturą i zwierzętami, relaksując się w wielkich zielonych obszarach Umbrii.

Wakacje na farmie w Umbrii dla dzieci i dorosłych

Gospodarstwo agroturystyczne z farmą edukacyjną w Umbrii jest idealnym miejscem dla dorosłych i dzieci, aby zbliżyć się do natury i życia wiejskiego. Okazja, której nie można przegapić, aby dowiedzieć się więcej na temat handlu wiejskim światem, dowiedzieć się, jak i gdzie rodzą się produkty żywnościowe lub jak żyją zwierzęta. Twoje dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach, zajęciach edukacyjnych i grach organizowanych przez farmę wraz z doświadczonym i wyspecjalizowanym personelem . Najmłodsi będą się dobrze bawić wyrabiając składniki, aby stworzyć pieczone jedzenie, pójdą na spacer po okolicy, podziwiając piękno przyrody i poznają zwierzęta, ich dźwięki i ich cechy charakterystyczne poprzez gry oraz poprzez ich odżywianie i przytulanie.

Wakacje na farmie z dziećmi to okazja, aby zanurzyć się w pokoju i harmonii życia wiejskiego, zrelaksować się, odetchnąć świeżym powietrzem, odtruć się z miejskiego życia i cieszyć się pięknem okolicy. Ponadto nasze apartamenty znajdują się w pobliżu głównych miast i atrakcji turystycznych Umbrii , takich jak Perugia i Jezioro Trazymeńskie . Wybierz Farmę w Umbrii z Farmą Edukacyjną, która jest właśnie dla Ciebie i zarezerwuj następne rodzinne wakacje z dziećmi .

Choose your region: - Agriturismo in Umbria with Educautional Farm

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!