Lombardia Dom wiejski z basenem


Wakacje w Lombardii w Agriturismo z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli jesteś uciskany przez duszący upał i szukasz korzyści płynących z odświeżenia w basenie, Farma w Lombardii z basenem może być odpowiedzią na twoje życzenia. Na naszej stronie znajdziesz ofertę hoteli, pensjonatów, domków letniskowych i apartamentów z basenem dla Ciebie, w otoczeniu ciszy i spokoju Lombardii, idealny na weekend lub wakacje niedaleko Mediolanu i głównych miasta Lombardia .

W naszym gospodarstwie można odpocząć w prywatnych basenach , na wyłącznym użytek gości z gospodarstwa i dlatego nigdy nie jest zbyt tłoczno, i leżeć w słońcu w solarium z leżakami i parasolami, adnd również bawić się w wodzie z rodzina. Dzieci będą zachwycone, gdy będą bawić się w basenie, a dorośli mogą cieszyć się chwilami relaksu lub po prostu ochłonąć, będąc przyjemnie zanurzonymi w wodzie. Wszystkie nasze Agriturismo z basenem w Lombardii znajdują się w pięknym krajobrazie doliny Pad, góry lub jeziora, w otoczeniu wspaniałych krajobrazów, gdzie można cieszyć się wyłącznie zielenią, ale także historią, sztuką i tradycją. Na przykład obszar Jeziora Garda jest rajem dla miłośników kultury, sportu i przyrody, dzięki pięknym okolicznym wioskom i krajobrazowi.

Zrób sobie relaksujący wypoczynek w Lombardii i zarezerwuj dom wiejski w Lombardii z basenem wybierając spośród naszych obiektów: hotele, apartamenty, domy wakacyjne, pensjonaty i domy wiejskie szukają Cię do nurkowania na wsi.

Spójrz na powiązane przedmioty - Dom z basenem w Lombardii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!