Gospodarstwo na pobyt służbowy


Wakacje robocze na farmie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli Twoja praca często sprawia, że ​​podróżujesz po Włoszech, zajrzyj do naszych gospodarstw na pobyty służbowe . Znajdziesz tu udogodnienia, w których możesz wykonywać swoje zadania w spokoju i we wszystkie potrzebne udogodnienia. Nasze obiekty są otoczone zielenią, zachwycające krajobrazy z sugestywnymi krajobrazami i oferują przyjazne otoczenie ze spersonalizowanymi usługami.

Pobyt służbowy w gospodarstwie z wszystkimi wygodami

Rano tradycyjne i autentyczne śniadanie, przygotowane z lokalnych produktów, da Ci zajęcie się zobowiązaniami pracowniczymi, z których możesz odłączyć się w dowolnym momencie, aby wybrać się na spacer po zielonej okolicy, ciesząc się ciszą wiejską. W ciągu dnia możesz skorzystać z usług farmy: popływać w basenie , poćwiczyć na siłowni , zjeść lunch lub zjeść służbową kolację w restauracji, aby skosztować typowych potraw z tego regionu.

Jeśli podczas podróży służbowej będziesz musiał zorganizować spotkania firmowe, warsztaty lub zajęcia dla pracowników, na naszej stronie znajdziesz gospodarstwo z salą konferencyjną wyposażoną w duże przestrzenie, w których można zorganizować duże grupy i duży parking oraz możliwy transfer z lotniska . Oczywiście nie będzie połączenia z internetem i wifi w przypadku konferencji wideo i zwykłych czynności związanych z pracą.

Zarezerwuj nieruchomości Agriturismo.net we Włoszech, na przykład w Toskanii lub Umbrii, a także w innych regionach: wybierz Bed and Breakfast, Hotel i Agriturismo na pobyty służbowe w prostym i znajomym otoczeniu, gdzie możesz połączyć przyjemność z obowiązkiem.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwo agroturystyczne na pobyty służbowe

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!