Liguria Dom z basenem


Wakacje w Ligurii w Gospodarstwie z basenem

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby uniknąć tłumów na plażach Ligurii, długich kolejkach w samochodzie i poceniu się szukającym parkingu, wybierz dom wiejski w Ligurii z basenem . Twoje nerwy pozostaną niezłomne i zrelaksują się na widok zieleni, w którą zanurzone są nasze budynki, z widokiem na fascynującą Riwierę Liguryjską , łatwo dostępną dzięki dowolnym środkom transportu. Tutaj możesz spędzić wakacje w spokoju lub w weekend, aby odetchnąć między ciszą natury, relaksującymi basenami i zwiedzaniem wspaniałych wiosek w okolicy, twój pobyt w Domu z basenem w Ligurii może być blisko morza Ligurii , ale daleko od tłumów i bałaganu plaż.

Wśród naszych udogodnień na pewno znajdziesz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i gustom. Dom z basenem w Ligurii w zielonej okolicy w Imperii, kilka kroków od plaż wybrzeża Ligurii, gdzie można zanurkować w ciszy natury, ochłodzić się zanurzając w basenie lub leżąc w cieniu gajów oliwnych. Hotel w Savona lub B & B w Genui , w samym sercu Golfo Paradiso , jest w najlepszej pozycji, aby dotrzeć do głównych miast wybrzeża Ligurii, takich jak Genua, Alassio, Sanremo i przybyć w krótkim czasie do najbardziej znanych miejsc: Camogli, Portofino, Portovenere, Cinque Terre .

Agroturystyka w Ligurii z basenem jest idealna nawet, aby cieszyć się morzem z bardziej pokojowych punktów widzenia i udać się do odwiedzenia mniej podróżujących miejsc. Ponadto Liguria to raj dla miłośników sportu, szczególnie dla rowerzystów i trekkingowców. Urlop w Ligurii z pewnością oferuje wiele możliwości relaksu. Więc nie trać czasu! Wybierz spośród naszego B & B, hoteli, domów wypoczynkowych i apartamentów oraz domków z basenem w Ligurii .

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!