Dom z basenem na Sycylii


Wakacje na farmie z basenem na Sycylii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli marzysz o relaksującym wypoczynku na sycylijskich wzgórzach w wiejskim domu z basenem na Sycylii , na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór obiektów w otoczeniu zieleni, drzew oliwnych, winnic i gajów cytrusowych, które dominują na równinie z niezapomniany widok. Doskonały wybór na rodzinne wakacje z dziećmi .

O każdej porze roku można tutaj cieszyć się sycylijskim słońcem, aw cieplejszych miesiącach można się ochłodzić popływać w wodach basenu willi lub w zabytkowym sycylijskim baglio, typowej strukturze Sycylii. Możesz odpocząć czytając książkę w cieniu palmy lub wygodnie opalając się w solarium, podczas gdy dzieci będą bawić się w basenie.

Dom z basenem na Sycylii: sport i kultura

Większość naszych agroturystów z basenem na Sycylii znajduje się w pobliżu morza, blisko głównych miast i atrakcji turystycznych: Ragusa, Katania, Syrakuzy, Mesyna, Trapani, Palermo i Agrigento. Możesz wtedy połączyć wypoczynek, kulturę i sport , z możliwością uprawiania sportów z wycieczkami rowerowymi i trekkingiem w okolicy swojego gospodarstwa agroturystycznego lub sportów wodnych w cudownym morzu otaczającym tę fantastyczną wyspę, jaką jest Sycylia.

Wybierz jedną z naszych propozycji na Domki letniskowe, Apartamenty, Wille, Bed and Breakfast i Dom z basenem na Sycylii na wakacje nad morzem , na zielonym sycylijskim krajobrazie.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie z basenem na Sycylii

Spójrz na powiązane przedmioty - Gospodarstwa wiejskie z basenem na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!