Dom wiejski ze spa w Piemoncie


Dom wiejski ze spa w Piemoncie

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na relaksujący pobyt na wsi w Piemoncie oraz w wioskach Langhe i Monferrato wybierz jedną z naszych agroturystyk ze spa w Piemoncie . Ucieknij od stresu i chaosu w mieście, rezerwując romantyczny weekend lub relaksujące wakacje w oazie relaksu, gdzie możesz poświęcić czas dla siebie, miejsce spokoju, w którym można zrelaksować się dzięki usługom wellness i zabiegom.

Zafunduj sobie pobyt w Agriturismi w Piemoncie z centrum odnowy biologicznej otoczonym dziewiczą i zieloną przyrodą, otoczone lasami i szlakami turystycznymi, naprzemiennie wzgórzami, winnicami, o ile okiem sięgnąć, oraz starożytnymi wioskami zdominowanymi przez surowe średniowieczne zamki.
Śpij w ekologicznych obiektach na drzewach z widokiem na winnice.

Zregeneruj się w saunie , łaźni tureckiej , podgrzewanych basenach i holistycznych masażach we wspólnym centrum odnowy biologicznej, ciesz się łaźnią turecką w starej stodole lub zrelaksuj się w prywatnym spa w pokoju, które oferują niektóre domki i Relais, umożliwiając luksus korzystania z niektórych usług dobrobytu w ekskluzywny sposób.

W regionie Piemontu, znanym szczególnie z doskonałych win i trufli z Alba, będziesz mógł dołączyć do dni enodegustazioni w lokalnych piwnicach i degustacji trufli lub połączyć swoją pasję do koni na farmie ze stajniami i spa.

Spójrz na nasze Holiday Farms, B & B i Spa Relais w Piemoncie i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Choose your region: - Dom wiejski ze spa w Piemoncie

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!