Zrównoważone wakacje w agfroturystyce we Włoszech


Turystyka odpowiedzialna w zrównoważonych farmach agroturystycznych we Włoszech

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

"Myślę, że posiadanie ziemi i nie zrujnowanie jej jest najpiękniejszą formą sztuki, jakiej można sobie życzyć" A. Warhol

Jeśli jedną z przyczyn, dla których jesteś pasjonatem jest szacunek i ochrona środowiska, możesz znaleźć idealne rozwiązanie na ekologiczne wakacje z pięknym pobytem na farmie , zanurzyć się w dziewiczej zieleni na wsi, w górach lub na wybrzeżu.

Dla wakacji 0 km , Agriturismo.net oferuje listę hoteli, które promują etyczne wakacje o niskim wpływie na środowisko: od wykorzystania paneli słonecznych i ogniw fotowoltaicznych do czystej energii i produkcji ciepłej wody do separacji odpadów, od kuchni z lokalnych produktów, ewentualnie ekologiczny na oferty działań w bliskim kontakcie z przyrodą, oczywiście z maksymalnym szacunkiem dla ekosystemu. Zazwyczaj "zielone" farmy przywiązują dużą wagę do zasad takich jak redukcja, recykling, oszczędzanie wody i energii, promowanie regionu poprzez działania, które chronią środowisko i dziedzictwo kulturowe oraz zmniejszają wpływ na te gospodarstwa.

Po co tracić możliwość wypróbowania kultury odpowiedzialnej za pakowanie w koszyku zdrowych, oryginalnych produktów , trasy rowerowej, aby odkryć tereny zielone i ukryte wioski lub farmę ze zwierzętami lub małe zoo, gdzie wraz z dziećmi moglibyście nauczyć się nowych metod natura i świat zwierząt?

Zapoznaj się z naszą ofertą przyjaznych dla środowiska farm, willi, domów wakacyjnych i b & b oraz farm z produktami ekologicznymi lub typowymi produktami , wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada na Twoje przyjazne dla środowiska wakacje !

/

Zaznaczone Właściwości - Urlop w zrównoważonym gospodarstwie agroturystycznym

Choose your region: - Urlop w zrównoważonym gospodarstwie agroturystycznym

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!