Gospodarstwo ekologiczne na Sycylii


Ekologiczny pobyt na Sycylii w gospodarstwie ekologicznym

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy jesteś uważnym i świadomym turystą? Zobacz naszą ofertę ekologicznych gospodarstw rolnych na Sycylii . Zarezerwuj wakacje z zerowym oddziaływaniem na Sycylię w jednej z naszych ekologicznie zrównoważonych struktur stworzonych przy użyciu naturalnych materiałów i energii produkowanej ze źródeł odnawialnych, szanujących i chroniących środowisko. Znajdziesz ekologiczne uprawy i gospodarstwa, w których zabronione jest stosowanie chemikaliów, aby zapewnić bezpieczne i oryginalne produkty, które możesz kupić i cieszyć się bezpośrednio w gospodarstwie.

Ekologiczne wakacje: Bio Agriturismo na Sycylii

W naszej ofercie ekologicznych gospodarstw rolnych na Sycylii znajdują się gospodarstwa bezpośrednio prowadzone przez właścicieli, którzy kultywują ziemię i hodują swoje zwierzęta, szanując ich potrzeby fizjologiczne i odżywiając je wyłącznie produktami uprawianymi przez firmę, w sposób ściśle naturalny, bez stosowanie związków chemicznych i śledzenie rotacji upraw w celu uszanowania naturalnej żyzności ziemi. Produkty ziemi lądują na stole w gospodarstwie i można je zjeść podczas śniadania lub innych posiłków w restauracji gospodarstwa oferującego dania przygotowane z sezonowych, świeżych i zdrowych produktów .

Jeśli kochasz wakacje na wsi, najbardziej autentyczną naturę i szacunek dla środowiska naturalnego, organiczne gospodarstwo na Sycylii jest idealnym miejscem, aby cieszyć się jeszcze nieskażonym krajobrazem, w zieleni otaczającej miasto Ragusa , w pobliskim Katanii lub w okolice Trapani . Będziesz mógł zatrzymać się w pobliżu morza , w Agroturystyce, B & B i willach ekologicznych w profesjonalnie odrestaurowanych, tradycyjnych kwaterach , z poszanowaniem tradycyjnej architektury i harmonii z otoczeniem. Idealne środowisko dla dzieci, które będzie mogło zobaczyć zbliżające się zwierzęta gospodarskie i nauczyć się szanować przyrodę i jej czasy.

Zobacz naszą propozycję Bed and Breakfast, Villas, Holiday Homes, Apartments i Organic Farms in Sicily na ekologiczne wakacje !

Choose your region: - Gospodarstwa ekologiczne na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!