Urlop sportowy w Toskanii Farmhouse


Twoje wakacje sportowe w Agriturismo in Tuscany

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Kto powiedział, że w Toskanii można spędzić tylko relaksujące i kulturalne wakacje, gdzie dobre jedzenie jest prekursorem świata, w którym po smacznych odkryciach pojawiają się artystyczne i naturalne cuda o niezrównanym pięknie? Mówienie, że Toskania jest także krajem sportu, ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii na wakacje sportowe

Choose your region: - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii na wakacje sportowe

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Kto powiedział, że w Toskanii można spędzić tylko relaksujące i kulturalne wakacje, gdzie dobre jedzenie jest prekursorem świata, w którym po smacznych odkryciach pojawiają się artystyczne i naturalne cuda o niezrównanym pięknie? Mówienie, że Toskania jest także krajem sportu, może wydawać się nieco przesadzone, ale jeśli o tym pomyśleć, morze, góry, jeziora i wzgórza to naturalny krajobraz, który oferuje ten region. Czego jeszcze brakuje tym, którzy chcą przeżyć dyscyplinę sportową, od najbardziej klasycznej do najbardziej ekstrawaganckiej?

Wiele naszych gospodarstw rolnych w Toskanii posiada lub ma w swoich pobliskich stajniach , kortach tenisowych, polach golfowych, szlakach turystycznych , szlakach rowerowych i szlakach jeździeckich . Ale sport do uprawiania podczas wakacji w Toskanii jest wiele i od najcichszych do najbardziej ekstremalnych.

Sporty wodne w Toskanii

Życie morskie w głębinach toskańskich mórz może zaoferować unikalne pokazy i nieoczekiwane spotkania, a także odkryć sekrety starożytnych cywilizacji ukrytych w jej głębokich wodach. Jeśli nie lubisz nurkować na niskich wysokościach, ale szukasz silnych emocji, kitesurfing to ćwiczenie coraz częściej praktykowane na morzach Toskanii, szczególnie w obszarach, gdzie wiatr jest prawie stały, jak na wybrzeżu Grosseto, w Talamone . Wybrzeża Versilia i wybrzeże Etrusków są idealnym miejscem do uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing i windsurfing , a Argentario to prawdziwy raj dla tych, którzy uprawiają nurkowanie i nurkowanie . Jednak dla miłośników słodkiej wody czekają na odważnych poszukiwaczy przygód w poszukiwaniu silnych emocji w kontakcie z naturą jezior i rzek, których z pewnością nie brakuje w Toskanii: wakeboarding, kajak, rafting i hydrospeed , gotowe do być doświadczonym!

Sporty lotnicze w Toskanii

Jeśli chcesz zmienić swój punkt widzenia i odwiedzić Toskanię z innej perspektywy, nie możesz przegapić okazji zobaczenia Toskanii na balonie , wyjątkowym i wspaniałym doświadczeniu! Jeśli zdecydowałeś się spędzić wakacje w jednym z tych wielu gospodarstw, poproś właściciela o więcej informacji na ten temat. Wiele obiektów noclegowych może organizować loty balonem. Jeśli natomiast chcesz przeżyć silniejsze emocje na dużej wysokości, wznosząc się w powietrze nad toczącymi się wzgórzami Toskanii, możesz spróbować przeżyć krzyk! Istnieją dwa rozwiązania, trochę różniące się od siebie, ale zarówno dawanie adrenaliny: paralotniarstwo i spadochrony ! Lub możesz latać szybowcem w obszarze Mugello .

Przejrzyj na naszej stronie ofertę wakacji na farmie, domów wypoczynkowych, apartamentów i willi i wybierz najbardziej odpowiednią strukturę do swoich sportowych wakacji w Toskanii.