Wszystkie nasze oferty na ślub wiejski


Twój ślub w wiejskim domu lub w willi

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Nadszedł długo wyczekiwany dzień: biała sukienka lub ulubiony kolorowy garnitur, krawat lub muszka, rolka Royce'a lub rocznikowy żuczek: czego brakuje w długiej liście przygotowań do ślubu? Lokalizacja!

Nadszedł czas i brakuje ci pomysłów? Czy kiedykolwiek myślałeś o zorganizowaniu swojego ślubu w wiejskim domu? ?

Otoczony niesamowitymi widokami na zielone krajobrazy, zanurzony w zapachu kwiatów i zdrowego powietrza na wsi, ty i twoja lepsza połowa może doświadczyć naprawdę niezapomnianych chwil. Sprawdzając naszą listę domostw z ceremoniami i przyjęciami , znajdziesz wszystkie obiekty, w których można zorganizować ceremonię cywilną lub religijną, wspaniały sposób na zakończenie wesela smacznymi przekąskami, by rozkoszować się podniebieniem i nastrojem rodziny i przyjaciół, dzieląc się z innymi. im chwilę miłości i zrelaksowany. Wśród naszych obiektów idealnych na wesela, znaleźć dom z wyżywieniem lub dom z typowymi produktami w stanie przygotować specjalne i oryginalne przepisy, aby urozmaicić menu weselne!

A jeśli niektórzy zaproszeni goście chcieliby zatrzymać się na noc? Nie wahaj się zapytać naszych obiektów o przytulne zakwaterowanie, w którym możesz odpocząć i cieszyć się jeszcze jednym dniem w zieleni na weekend pełen emocji, relaksu i dobrego jedzenia!

Na co czekasz? Weź udział w rozmowach, aby rozpocząć organizację wszystkich przygotowań, wybierając świętowanie swojego ślubu w zamku w lesie, jak w najpiękniejszych bajek, w willi lub starożytnej kamiennej farmie , może obok typowego wiejskiego kościoła w jednym z wielu czarujących wioski rozsiane po całych Włoszech!

Zaznaczone Właściwości - wesela wiejskie

Choose your region: - wesela wiejskie

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!