Dom na wesela w Umbrii


Miejsca na wesela: Umbria Farmhouse

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Chcesz zorganizować swój ślub w wiejskim domu w Umbrii ? Możesz wybierać pomiędzy Domami Wiejskimi, Zamkami, Wille, Relais zanurzone w sugestywnym krajobrazie, wśród łagodnych wzgórz Umbrii, w bajkowej atmosferze starej rezydencji przywróconej do świetności z widokiem na jezioro Trasimeno lub w małej średniowiecznej wiosce zanurzonej w zielony w pobliżu Perugii lub romantyczny Terni .

Wille i zamki na wesela w Umbrii

Niezależnie od tego, czy chcesz prostej i romantycznej ceremonii dla kilku przyjaciół, czy też wystawnej ceremonii z wieloma gośćmi, na naszej stronie znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie. W Umbrii jest wiele możliwych miejsc na bajeczne wesela . Jeśli myślisz o zrobieniu dużych rzeczy, na naszej stronie znajdziesz luksusowe wille i zamki , Relais i starożytne gospodarstwa z zapierającymi dech w piersiach widokami na dolinę Umbrii. Każde z tych miejsc nadaje się na każdy gust i tendencję do zostania wymarzonym weselem .

Gospodarstwa z cateringiem na wesela w Umbrii

Domy na wesela w Umbrii to idealne miejsca, w których można spędzić wyjątkowy dzień w ekskluzywnym otoczeniu, w otoczeniu czarującej scenerii, która sprawi, że Twój ślub będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Nasze nieruchomości oferują mnóstwo miejsca, w którym można zorganizować elegancki koktajl przy basenie, lunch lub kolację na dużym dziedzińcu lub w salonie. W niektórych przypadkach nasze Agroturystyka zorganizuje Twój bankiet weselny typowymi produktami lokalnymi i własną usługą cateringową. Znajdziesz tu również pokoje wyposażone we wszystkie udogodnienia, gdzie ty i twoi goście mogą pozostać w komforcie, aż do miesiąca miodowego .

Na co czekasz, od razu zacznij organizować swój ślub w Umbrii ! Wybierz z naszych propozycji zakwaterowanie, o jakim zawsze marzyłeś w eleganckiej i uroczej lokalizacji w zielonej umbryjskiej wsi.

Choose your region: - Gospodarstwo agroturystyczne na wesela w Umbrii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!