Degustacja wina: gospodarstwa agroturystyczne, domy wakacyjne i wille z wycieczkami po winach i degustacjami


Degustacja wina w wiejskim domu w Toskanii

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Wino i Toskania , połączenie DOC, wysoka zawartość alkoholu, dla wszystkich miłośników wina na wakacjach w Toskanii , niezapomniane wycieczki po winiarniach między winiarniami i sklepami z winami wzdłuż "Szlaków winnych". Wycieczki winiarskie i degustacje wina są organizowane ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Degustacja wina w wiejskim domu w Toskanii

Choose your region: - Degustacja wina w wiejskim domu w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Wino i Toskania , połączenie DOC, wysoka zawartość alkoholu, dla wszystkich miłośników wina na wakacjach w Toskanii , niezapomniane wycieczki po winiarniach między winiarniami i sklepami z winami wzdłuż "Szlaków winnych". Wycieczki winiarskie i degustacje wina są organizowane przez wiele gospodarstw rolnych , domów wakacyjnych i innych miejsc noclegowych w Agriturismo.net, które sprawią, że Twoje wakacje będą niezapomniane!

W końcu Chianti, tak znane ze swoich wzgórz, słynie również z jakości wina, pierwszego włoskiego wina doc. Classico , Rufina , Pomino , Nobile di Montepulciano , Brunello di Montalcino , Vernaccia di San Gimignano i inne doskonałe wina produkowane są w Toskanii: nie smakować ich byłoby naprawdę szkoda!

Podczas wakacji na farmie, w willi lub w domu wakacyjnym, ciesz się zielenią i wycieczką po winnicach, aby odkryć wszystkie przyjemności, jakie oferuje Toskania.