Emilia Romagna Dom z basenem dla dzieci


Rodzinne wakacje Emilia Romagna: Gospodarstwo z basenem dla dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Aby spędzić wakacje z dziećmi w regionie Emilia-Romania, zapoznaj się z propozycjami Agriturismo de Emilia Romagna z basenem dla dzieci i wybierz idealne połączenie relaksu i zabawy w cichym miejscu, w pełnej harmonii z naturą, niedaleko od atrakcji Riwiery Romagnej.

Agritourismo z basenem dla dzieci w Emilia Romagna znajduje się w zielonej okolicy, niedaleko wybrzeża Romagna, w pobliżu Rimini lub Cesenatico, lub w samym sercu regionu. Nasze apartamenty są wyposażone w małe i duże baseny w całości przeznaczone dla dzieci w każdym wieku , które mogą bawić się w wodzie i na wodzie. Płytkie baseny, niektóre z grami wodnymi , idealne i bezpieczne dla dziecka, gdzie można się z nimi zapoznać lub nauczyć pływać. W międzyczasie można odpocząć w spokoju w basenie dla dorosłych lub w solarium, ciesząc się otaczającą przyrodą.

Pobyt w gospodarstwie z basenem dla dzieci w Emilia Romagna oferuje rodzinną atmosferę w otoczeniu zieleni, idealne miejsce, w którym można odkryć przyjemność zdrowego i prostego życia z dala od chaosu miasta, w którym dzieci mogą bawić się i bawić. gdy w środku basen nie będzie już chciał wyjść!

Na rodzinne wakacje proponujemy zapoznać się także z naszymi Farmami dla dzieci w Emilii Romagnej.

Choose your region: - Dom z basenem dla dzieci w Emilii Romagnej

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!