Gospodarstwo ekologiczne Puglia


Ekologiczne wakacje w Apulii w gospodarstwie ekologicznym

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Szukasz ekologicznej farmy w Apulii ? Zobacz naszą ofertę ekorozwójnych lokali i ekologicznych produktów rolnych znajdujących się w Apulii. Możesz spędzić rodzinne wakacje z dziećmi lub partnerami, aby odkryć typowe krajobrazy Apulii, w bliskim kontakcie z naturą, wśród kamiennych płyt gipsowo-kartonowych, starych drzew oliwnych i typowych roślin Morza Śródziemnego przy niskim wpływie na środowisko .

Ekologiczne wakacje: Gospodarstwa ekologiczne w Apulii

Wśród naszych ekologicznych farm w Apulii znajdziemy charakterystyczne wiejskie budynki, takie jak Masseria i Trulli , otoczone wielowiekowymi drzewami oliwnymi i gajami cytrusowymi, odnowione z wykorzystaniem architektonicznych i archeologicznych więzi z wykorzystaniem materiałów organicznych i starożytnych technik, przy pełnym poszanowaniu otaczające środowisko. Pokoje urządzone z prostotą i elegancją, spełniające najwyższe standardy dotyczące oszczędności energii i wpływu na środowisko dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów i paneli fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej. To na pewno wspaniałe przykłady tego, jak tradycja może współistnieć z innowacjami. W tych małych rajach przesiąkniętych historią chłopów, z dala od szaleństwa życia codziennego, można spędzić kilka dni prostoty zgodnie z rytmem wiejskiego życia w ciepłej i przyjaznej atmosferze w zieleni i ciszy Macchia Mediterranea.

Niektóre z naszych ekologicznych farm w Apulii produkują i sprzedają lokalne produkty rolne, unikając używania chemikaliów lub utrzymując je na minimalnym poziomie w wyniku starożytnych technik przetwarzania i kultury , uzyskując w ten sposób produkt dobrej jakości. Po przebudzeniu możesz uzupełnić energię organicznymi owocami, warzywami, dżemami i miodem, domowymi deserami i jajkami od kur hodowanych na świeżym powietrzu. Wszystkie te zdrowe i zdrowe składniki mają być również skosztowane w przepisach gospodarstwa, w oparciu o odzyskanie pradawnych i zdrowych smaków tradycji chłopskiej hodowli.

Zobacz naszą propozycję wakacji na ekologicznych farmach w Puglia, aby spędzić zrównoważone wakacje w otoczeniu otoczonym pięknem natury, w którym ciało i duch odradzają się dzięki aktywności w harmonii z przyrodą: piesze wycieczki, jazda konna , jazda na rowerze. Organic Farmsays to niezwykłe laboratorium na świeżym powietrzu dla dzieci , gdzie można poznać krajobraz wiejski jako miejsce rozwoju, odkrywać zwierzęta i przyrodę z bliska, spotykać się ze zwierzętami i spędzać czas w lokalnej przyrodzie.

Choose your region: - Gospodarstwo ekologiczne w Puglia

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!