Agriturismo z zajęciami gotowania na Sycylii


Wakacje na Sycylii: Dom z lekcjami gotowania.

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Planujesz następne wakacje i szukasz Agroturystyki z lekcjami gotowania na Sycylii, aby poznać tradycyjne sycylijskie przepisy ? Święta to doskonały czas, aby poświęcić się pasji pozostawionej w ciągu roku. Mając tak dużo czasu i odpowiedni nastrój, weekend lub kilka dni wakacji na farmie w Syrakuzach , Ragusie lub Katanii , są dobrą okazją, aby zdobyć makaron.

Wakacje na Sycylii: Dom z lekcjami gotowania

Sycylia , oprócz tego, że jest krajem bogatym w naturalne i architektoniczne piękno, jest także krajem bogatym w typowe smaczne dania o silnych świeżych smakach. Nie ma lepszego sposobu, aby nauczyć się gotować dania kuchni sycylijskiej niż brać lekcje gotowania od ekspertów na temat lokalnej żywności i produktów, ich tradycji i ich znaczenia dla kuchni sycylijskiej. W naszych gospodarstwach na Sycylii, które organizują lekcje gotowania , zostaną powitani typowe miejsca noclegowe , farmy i gospodarstwa, w których wykwalifikowani szefowie kuchni lub autentyczne gospodynie domowe odkryją starożytną sycylijską tradycję kulinarną .

Nauczysz się gotować typowe sycylijskie przepisy : makaron "c'anciova" do tego z sardynkami i dzikim koprem, typowy kuskus z obszaru Trapani , caponata z bakłażanów, timbales z pieczonego makaronu, sardynki " beccafico "," murati "ośmiornice i typowe smażone ryby, będziesz smakować typowe" street food "z Palermo z arancine, smażone calzone," panelle i crocchè ", a na koniec posiłek z cassate, sfinci i cannoli.

Zobacz naszą ofertę Agroturystyki na Sycylii z lekcjami gotowania, gdzie się zatrzymać i zarezerwować to, co lubisz najbardziej!

Choose your region: - Agriturismo z lekcjami gotowania na Sycylii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!