Agriturismo Umbria z lekcjami gotowania


Dom z lekcjami gotowania w Umbrii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy chcesz spędzić wakacje w Umbrii, aby odkryć jego kulinarną tradycję? Aby poznać receptury tradycji umbryjskiej i przywieźć ze sobą część tej ziemi, zobacz nasze Gospodarstwo Agroturystyczne z lekcjami gotowania w Umbrii, gdzie możesz zatrzymać się kilka dni lub weekend, aby odkryć korzenie kultury i kultury winnej Umbrii oraz sekrety będące podstawą typowych potraw .

Wakacje w Umbrii: lekcje gotowania w Agriturismo

Umbria to kraj bogaty w naturalne, historyczne, artystyczne i kulturowe piękno, które również zachowuje prostą i smaczną kuchnię, opartą na jakości użytych surowców. Jeśli chcesz zorganizować wakacje z jedzeniem i winem w Umbrii, aby odkryć typowe smaki jego tradycji kulinarnej i włoskiej kuchni, możesz zarezerwować pobyt w gospodarstwie z lekcjami gotowania w Umbrii , które są prowadzone przez profesjonalnych szefów kuchni lub doświadczonych gospodyń domowych. W miłej atmosferze poznasz typowe przepisy i podstawowe techniki i metody: sztukę zagniatania rękoma, zwijania ciasta wałkiem, projektowania i tworzenia jednego lub więcej menu odpowiednio dopasowanych do potraw i wyboru odpowiednich win.

Dowiesz się, jak przyrządzić typowe dania z Umbrii : pasztet z wątróbki drobiowej, strangozzi , torta al testo , typowy focaccia cebulowy C annara , kurczak alla cacciatora, dorsz z warzywami i suszonymi śliwkami, jagnię w fricassea , tozzetti z Umbrii i inne typowe słodycze . Pod koniec lekcji można spróbować potraw przygotowanych w trakcie kursu w towarzystwie dobrego kieliszka wina, na terenie lub na zewnątrz domu , w pięknej, naturalnej scenerii niedaleko Perugii , w pobliżu Terni lub nad jeziorem Trasimeno .

Lekcje gotowania zazwyczaj odbywają się w naszej restauracji z restauracją , ich czas trwania zależy od zobowiązania, które zamierzasz poświęcić kuchni i liczby dni, które chcesz spędzić w miejscu zakwaterowania. W zależności od długości mogą być one skoncentrowane na jednym rodzaju produktu lub na określonym menu. Mogą być przeprowadzane indywidualnie lub w grupach i odbywać się w języku włoskim i angielskim dla turystów zagranicznych.

Spójrz na naszą ofertę Dom Wiejski w Umbrii z lekcjami gotowania, gdzie się zatrzymać i zarezerwuj to, co uważasz za najbardziej odpowiednie. Weekend lub tydzień wystarczy, aby przygotować typowe dania z Umbrii dla rodziny i przyjaciół.

Choose your region: - Gospodarstwo agroturystyczne w Umbrii z lekcjami gotowania

Spójrz na powiązane przedmioty - Gospodarstwo agroturystyczne w Umbrii z lekcjami gotowania

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!