Gospodarstwo ze zwierzętami Toskania


Wakacje z dziećmi na farmie: gospodarstwo ze zwierzętami Toskania

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Toskanii jest wspaniałym pomysłem na rodzinne wakacje, szczególnie jeśli gospodarstwo jest zanurzone w pięknej toskańskiej scenerii, w Maremma lub wśród wzgórz Chianti lub Val d'Orcia . Najmłodsi są zawsze bardzo zafascynowani zwierzętami ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Wakacje w Toskanii na farmie ze zwierzętami

Choose your region: - Wakacje w Toskanii na farmie ze zwierzętami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Pobyt w gospodarstwie ze zwierzętami w Toskanii jest wspaniałym pomysłem na rodzinne wakacje, szczególnie jeśli gospodarstwo jest zanurzone w pięknej toskańskiej scenerii, w Maremma lub wśród wzgórz Chianti lub Val d'Orcia . Najmłodsi są zawsze bardzo zafascynowani zwierzętami wszelkiego rodzaju i przebywają na farmie ze zwierzętami z Toskanii, które mogą bawić się w spokoju iw trybie bezpiecznym z najczęściej spotykanymi zwierzętami domowymi i zobaczyć zwierzęta hodowlane z bliska.

Wakacje z dziećmi w gospodarstwach rolnych ze zwierzętami w Toskanii

Gospodarstwa ze zwierzętami w Toskanii są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych. Towarzysząc swoim dzieciom w tym pobycie można odpocząć i odpocząć w ciszy toskańskiej wsi, szybko dotrzeć do głównych miast i atrakcji turystycznych Toskanii lub spacerować, jeździć na rowerze lub konno wśród tysięcy zapachów natury i cudownych krajobrazów ten teren.
Nasze farmy ze zwierzętami w Toskanii są gotowe, aby powitać Cię i pozwolić Ci doświadczyć ich gościnności, a także ich właściciele są gotowi zaproponować działania związane z dziećmi, w tym pobliskie parki rozrywki .

Zajrzyj na naszą stronę Farmy ze zwierzętami w Toskanii i zarezerwuj ten, który preferujesz na wakacje z dziećmi, a zobaczysz, że ani ty, ani twoje dzieci nie będą rozczarowani! A jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, zapoznaj się także z ofertami rodzinnymi.