Gospodarstwo z jazda stajnie w Toskanii


Gospodarstwo z ujeżdżalniami w Toskanii

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Czy kochasz konie i nie chcesz zrezygnować ze swojej pasji nawet podczas wakacji? Spójrz na nasze Gospodarstwa z stadniną koni w Toskanii i wybieraj spośród pensjonatów, willi, domów wakacyjnych i apartamentów z końmi otoczonymi zielenią, w pięknych miejscach, gdzie możesz wziąć lekcje jazdy konnej lub pojeździć konno po wiejskich szlakach i w Ippovie della Toscana . święto pełne natury i sportów na świeżym powietrzu.

Farmy ze stadninami konnymi i końmi w Toskanii

Wśród naszych gospodarstw w Toskanii ze stajniami jeździeckimi znajdziecie Państwo wyposażone kwatery w Chianti lub Val d'Orcia lub w pobliżu Morza Maremma , oferujące jazdę konną o różnym czasie trwania i poziomie trudności oraz indywidualne i grupowe lekcje jazdy konnej dla dorosłych, nastolatków i dzieci. Wszystko jest zawsze w rodzinnej atmosferze, w jednych z najpiękniejszych miejsc na toskańskiej wsi i zawsze pod okiem doświadczonej kadry i wykwalifikowanych trenerów .

Możesz wziąć udział w zajęciach organizowanych przez agroturysty lub pobliskich zakwaterowanie w pobliżu i spędzić relaksujący pobyt na wsi, ciesząc się scenerią na koniu, wzdłuż wielu ścieżek rozrzuconych wśród niepowtarzalnych krajobrazów i nieskażonych miejsc Toskanii . Zafunduj sobie weekend lub wakacje na koniu na farmie ze szkołą jazdy konnej w Toskanii i odkryj jej naturę, wioski i miasta w wolnym tempie.

Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, zapoznaj się z naszą ofertą Gospodarstwa ze zwierzętami w Toskanii.

Zaznaczone Właściwości - Agriturismo ze stajniami w Toskanii

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!