Tuscany dom wiejski blisko morza


Wakacje w gospodarstwie agroturystycznym w Toskanii w pobliżu morza

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Oprócz słynnej wsi, Toskania jest regionem, który oferuje piękne i długie wybrzeże w pobliżu, gdzie można spędzić wakacje. Rzuć okiem na naszą farmę w Toskanii blisko morza i zacznij zobrazować swój pobyt w chłodzie zieleni po całym dniu spędzonym na plaży.

Dom wiejski blisko morza w Toskanii

Z północy na południe od Toskanii można wybierać spośród eleganckich domów wakacyjnych i willi na wybrzeżu Versilia , aby z łatwością dotrzeć do słynnych nadmorskich miejscowości tego słynnego regionu: Forte dei Marmi, Marina di Pietrasanta, Lido di Camaiore, Viareggio. Lub Apartamenty i Bed and Breakfast na wsi wokół Pizy i Livorno , w niewielkiej odległości od wybrzeża w Pizie i Wybrzeża Etrusków i promów, które prowadzą do wysp archipelagu Toskanii. Albo prawdziwe gospodarstwo na wsi Maremma , niedaleko pięknego morza Argentario .

Usługi i atrakcje w domach wiejskich w pobliżu morza w Toskanii

Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie wybierzesz, pobyt w Toskanii nad morzem , da ci możliwość uprawiania wszelkiego rodzaju sportu. Wzdłuż wybrzeża możesz spróbować swoich sił w surfingu, kitesurfingu, sup, żeglarstwie, nurkowaniu . Na terenach równinnych i pagórkowatych można poświęcić się tradycyjnym sportom, takim jak turystyka piesza, jazda na rowerze, bieganie po pagórkowatych ścieżkach. Wchodząc do środka znajdziesz wiele skał wspinaczkowych .

Na miejscu jest także wiele usług: Farma z basenem i brodzik dla dzieci, jeśli nie chcesz poruszać się po morzu lub jeśli pogoda jest taka i taka. Dom wiejski z typowymi produktami i spróbować lokalnych specjałów. Gospodarstwa, które organizują degustacje wina i wycieczki po winnicach w okolicy, abyś spróbował najlepszych win z okolicy.

Jak widać, bogactwo krajobrazu i kultury Toskanii może zaoferować wiele! Wybierz z naszej oferty Holiday Homes, Villas, Apartments, Bed and Breakfast i Farmhouse in Tuscany near the sea .

Zaznaczone Właściwości - Toskania dom wiejski blisko morza

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!