Toskańskie gospodarstwo z typowymi produktami


Wakacje w Toskanii w Agriturismo z typowymi produktami

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jeśli jesteś doskonałym jedzeniem i miłośnikiem wina, przyjdź i odkryj nasze oferty Agroturystyki w Toskanii z typowymi produktami i zarezerwuj swoje wakacje w tym regionie pełnym smaków!

Gospodarstwa z lokalnymi produktami

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo Farmy z restauracją, gdzie można skosztować typowych receptur kuchni toskańskiej, a także gospodarstwa organizujące Farmy z degustacją wina w piwnicach, aby skosztować lokalnych win, serów i typowych wędlin Toskanii.

Podczas pobytu w gospodarstwie w Toskanii z lokalnymi produktami właściciele firmy z przyjemnością zachwycą się produktami swojej ziemi. Będzie to okazja do picia świeżego mleka, do zjedzenia prawdziwych dżemów owocowych i ciast jeszcze ciepłych w domu, jajek i świeżych serów, świeżo wyciśniętego oleju, miodu i wina z farmy, z możliwością ich kupienia i zrobienia miłej eskorty dla powrót do domu.

Jeśli zamiast tego chcesz poznać tradycyjne przepisy tego regionu i spróbować swoich sił w ich przygotowaniu, wybierz toskański dom wiejski z lekcjami gotowania .

Typowe produkty toskańskie

Wśród najbardziej znanych obszarów Toskanii dla typowych produktów, proponujemy Maremma i Wybrzeże Etrusków do wina Maremma, oleju i tortelli. Garfagnana do orkiszu, mąki kasztanowej, chleba i grzybów, Chianti do wina i Chianina and Val d'Orcia do Cinta Senese, pici i pecorino.

Wybierz gospodarstwo w Toskanii z typowymi produktami , wśród naszej oferty Farm, Farm, Bed and Breakfast i Villas oraz imprez na wakacje w imię jedzenia i wina.

Zaznaczone Właściwości - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z typowymi produktami

Choose your region: - Gospodarstwa wiejskie w Toskanii z typowymi produktami

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!