Degustacja trufli: gospodarstwa wiejskie, domy wakacyjne, wille organizujące wycieczki na żywność i wino oraz degustacje różnych gatunków trufli we Włoszech


Degustacja trufli: wakacje na farmie, aby cieszyć się smakiem lokalnych produktów

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Na tej stronie Agriturismo.net można znaleźć listę noclegów oferujących degustację trufli wśród ich usług.

Czy jesteś beznadziejnym smakoszem i czy nie przegapisz na całym świecie lokalnych przysmaków podczas wakacji? Jako hołd złożony tak zwanemu królowi stołu , Agriturismo.net udostępnia do swojej dyspozycji listę gospodarstw rolnych z degustacją trufli lub zorganizowane sesje badawcze w lesie z myśliwym trufla i jego wiernym czteronożnym przyjacielem, aby odkryć wszystkie niuanse smakowe tej niezwykle smacznej bulwy, znanej od czasów starożytnych.

Włochy są jednym z głównych krajów produkujących trufle ; w rzeczywistości w różnych regionach Włoch wiele gatunków można zbierać, a następnie gotować zgodnie z tradycyjnymi lokalnymi przepisami. Jak już zapewne wiesz, biała trufla jest najbardziej cenioną odmianą, a jednocześnie najrzadziej. Alba i Asti to główne obszary produkcji białych trufli w regionie Piemont, ale także San Miniato w Toskanii i Acqualagna w Marche. Czarna trufla jest z pewnością najbardziej rozpowszechniona, a jej produkcja i zbiory są bardzo powszechne w Umbrii. W niektórych porach roku organizowane są targi i festiwale, a nawet międzynarodowe wystawy poświęcone trufli, w których można poznać ten cenny owoc, a nawet spróbować i kupić.

Jeśli kochasz trufle i planujesz wakacje, aby połączyć odkrywanie wspaniałych miejsc z smakiem lokalnych produktów, oto gospodarstwa i domy wakacyjne organizujące degustację trufli.

Zaznaczone Właściwości - Degustacja trufli w gospodarstwie

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!