Dom z szkołą jazdy konnej w Emilia Romagna


Jazda na koniu: wakacje na farmie z stadniną koni w Emilii Romagnej

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Wakacje na farmie i jazda to idealne połączenie. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wrażenia w kontakcie z naturą regionu Emilia-Romagna, zapoznaj się z naszą ofertą Farmhouse ze szkołą jazdy konnej w Emilia Romagna . Urlop odpowiedni dla dorosłych i dzieci, par, grup przyjaciół i rodzin.

Farmy ze szkółką jeździecką i końmi w Emilii Romagnej

W naszych domach z stadninami jazdy w Emilii Romagnej możesz wziąć lekcje jazdy konnej, jeśli jesteś początkującym lub jeśli chcesz udoskonalić technikę, zrobić prostą jazdę konną dla początkujących lub trekking konny, jeśli jesteś już doświadczonym jeźdźcem i odkryć terytorium, w nieskażona przyroda między jeziorami, lasem i morzem. Podczas gdy twoje dzieci będą mogły zbliżyć się do świata jazdy konnej z inicjacją do siodła i obracaniem się i jazdą kółkami na kucyku.

Zarezerwuj pobyt na farmie ze stołami do jazdy konnej w Emilii Romagnej na wsi w okolicach Parmy, Piacenzy, Modeny, Reggio Emilii lub w otoczeniu toskańsko-Emilianskich Apeninów lub w rajskiej naturze delty Padu . Znajdziesz przytulne zakwaterowanie zanurzone w cichym otoczeniu, idealne miejsce do spędzenia aktywnego wypoczynku na wsi i wiele dni na świeżym powietrzu w imię sportu i zwiedzania miast sztuki i wsi w pobliżu.

Gospodarstwo agroturystyczne ze szkołą jazdy konnej w Emilii-Romanii jest doskonałym rozwiązaniem dla dzieci i dorosłych. Więc nie trać czasu! Wybierz zakwaterowanie, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zacznij wakacje w kontakcie z naturą i końmi.

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!