Dom wiejski ze zwierzętami dozwolony


Wakacje w gospodarstwie, które akceptują zwierzęta domowe

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Planujesz następne wakacje i nie chcesz zostawiać swojego psa lub kota w domu? Na naszej stronie znajdziesz wybór farm z dozwolonymi zwierzętami domowymi, w których możesz spędzić przyjemny urlop w zieleni ze swoim czworonożnym przyjacielem . Tutaj znajdziesz odpowiednie miejsca do goszczenia go i usługi ad hoc zaprojektowane specjalnie dla niego. Musisz tylko przestrzegać kilku prostych zasad, aby zapewnić spokój i szacunek innym gościom.

Wakacje na farmie ze swoimi zwierzętami domowymi

Niezależnie od tego, czy chcesz wyjechać na wakacje w wiejskim domu ze zwierzętami domowymi w Toskanii , Umbrii , Lombardii lub w Piemoncie lub na Sycylii , znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie i swoich czworonożnych przyjaciół . Duże tereny zielone na świeżym powietrzu będą ich ulubionym miejscem do biegania z zawrotną prędkością i będą udostępniane innym zwierzętom domowym w miejscu zakwaterowania. Możesz odpocząć, sam lub z rodziną, w spokoju na wsi, a doświadczony personel zajmie się swoimi szczeniętami lub ich rozrywką. Możesz spacerować i spacerować po wiejskich ścieżkach i odkrywać okolicę.

Aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas czteronożnego urlopu, przed dokonaniem rezerwacji prosimy poinformować właścicieli o obecności swojego zwierzaka i uzyskać informacje na temat szczegółowych zasad dotyczących jego dostępności.

Zobacz naszą stronę Bed & Breakfast, Holiday Homes i Farmhouses, które akceptują zwierzęta, aby zorganizować swoje czworonożne wakacje na wsi, w górach lub w pobliżu morza.

Zaznaczone Właściwości - Agroturystyka ze zwierzętami dozwolonymi

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!