Toskania Dom wiejski dla dzieci


Wakacje w Toskanii w Agriturismo dla dzieci

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Aby spędzić beztroskie wakacje, w których dzieci mogą bawić się w cichym i bezpiecznym otoczeniu, Agriturismo.net oferuje szeroki wybór wiejskiej rezydencji w Toskanii dla dzieci : wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, aby się odprężyć i cieszyć się chwilą, gdy dzieci będą się ... Zobacz Inne


Zaznaczone Właściwości - Farmy toskańskie dla dzieci

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Aby spędzić beztroskie wakacje, w których dzieci mogą bawić się w cichym i bezpiecznym otoczeniu, Agriturismo.net oferuje szeroki wybór wiejskiej rezydencji w Toskanii dla dzieci : wygodne i ekonomiczne rozwiązanie, aby się odprężyć i cieszyć się chwilą, gdy dzieci będą się bawić zielony. Tutaj personel spełni Twoje potrzeby i spróbuje pomóc Ci lepiej zorganizować rodzinne wakacje .

Toskania Dom wiejski dla dzieci: usługi

Istnieje wiele usług oferowanych przez nieruchomości w Toskanii , przeznaczone dla tych, którzy podróżują z dziećmi . Oprócz przestronnych i komfortowych pokoi oraz przyjaznych rodzinom apartamentów, można znaleźć opiekunki dla dzieci, do których, w razie potrzeby, zostawić maluchów. Obszar zabaw może być ich ulubioną przestrzenią, ze zjeżdżalniami, huśtawkami i drewnianymi domami, a basen dla dzieci będzie miejscem, z którego nigdy nie wyjdą w gorące letnie dni.

W gospodarstwach ze zwierzętami maluchy mogą podziwiać i dotykać króliki, gęsi, kaczki i inne drobne zwierzęta. W gospodarstwach edukacyjnych wyspecjalizowana kadra zapozna go z roślinami, drzewami, zwierzętami i produktami z nich uzyskanymi. A jeśli pada, nie ma problemu! Istnieje wiele zajęć rekreacyjnych do zrobienia nawet w domu: lekcje gotowania, aby nauczyć się, jak zrobić chleb i pizzę, odczyty, gry zespołowe i wiele więcej.

Agriturismo: wakacje edukacyjne dla dzieci

Urlop w wiejskim domu będzie wspaniałym doświadczeniem dla waszych dzieci, zwłaszcza jeśli są one przyzwyczajone do życia w mieście. Będą w stanie oddychać zdrowym powietrzem, biegać w dużych zielonych przestrzeniach i nauczyć się doceniać małe rzeczy i czasy na wsi. I nie przegap niczego, co możesz zabrać do jednego z parków rozrywki w Toskanii!

Na co czekasz? Zarezerwuj teraz Toskania Farmhouse dla dzieci ! Apartamenty, domy wakacyjne i Bed and Breakfast blisko morza, w pobliżu Lucca , Piza i Grosseto lub w głębi lądu w pobliżu Florencji , Sieny i Arezzo , są gotowe na przyjęcie z całą rodziną!