Wakacje jogi w gospodarstwie


Farmy we Włoszech, gdzie ćwiczyć jogę

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Włoska wieś jest idealnym miejscem na rekolekcje na wsi , aby wyjść z codziennej rutyny i odzyskać energie. Aby spędzić urlop z jogą na farmie , możesz wybrać jedną z naszych ofert na terenie całych Włoch . Nasze gospodarstwo, położone w niezwykłych miejscach dla piękna krajobrazu i zanurzone w ciszy natury, jest idealnym miejscem do regeneracji umysłu i ciała .

Gospodarstwa rolne oferujące zajęcia z jogi

Spójrz na nasze propozycje w naszym portalu na wakacje Joga na farmie i uciec od stresu dnia codziennego i chaosu miasta. Będziesz mógł ćwiczyć asany w wewnętrznych salach poświęconych praktyce jogi lub w zielonej okolicy w gospodarstwie agroturystycznym, a następnie zrelaksować się w basenie w gospodarstwie agroturystycznym i skończyć z prawdziwą kolacją w restauracji zakwaterowanie. Rano można poćwiczyć medytację w spokojnej okolicy, a następnie rozpocząć dzień od obfitego i zdrowego śniadania przygotowanego z produktów rolnych. Możesz skontaktować się z innymi ludźmi i podzielić się nowymi doświadczeniami, zrelaksować się i odzyskać siły przed powrotem do codziennego życia. Możesz przywitać się z słońcem wcześnie rano wśród drzew oliwnych farmy w Toskanii , z widokiem na doliny i okoliczne wioski lub w Umbrii .

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy ekspertem, nasze obiekty organizują indywidualne lub grupowe zajęcia jogi i są dostępne dla grup rekolekcyjnych . Wybierz jedno z najbardziej odpowiednich obiektów do spędzenia wakacji z jogą na farmie, aby spędzić kilka dni lub weekend medytacji na wsi.

Zaznaczone Właściwości - Święta na wakacje dla jogi

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!