Wille, pensjonaty, domy wakacyjne i gospodarstwa agroturystyczne w pobliżu miasta


Agroturystyka i kultura: wszystkie nasze obiekty w pobliżu miasta

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Jak zdefiniować Włochy? Moglibyśmy opisać to jako skansen, w którym piękny krajobraz i wszystkie formy kultury wtapiają się w jedno, tworząc obraz rzadkiego piękna. Niezliczone świadectwa wielkich cywilizacji z przeszłości zostały zebrane w muzeach, prywatnych kolekcjach lub pozostawione w obrębie stanowisk archeologicznych, nadal stanowią integralną część naszej tożsamości kulturowej.

Włochy zachowują nieskończone i cudowne niespodzianki, podobnie jak wiele centrów artystycznych wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w Unesco .

Cuda takie jak Rzym, Florencja, Siena, Piza, Asyż, Wenecja są "tylko" najbardziej znane ze swojego piękna i turystycznego napływu, w rzeczywistości nasz piękny kraj jest całkowicie pełen wiosek i miast o niezrównanym pięknie i historycznym znaczeniu.

Nie zapomnij także o niezliczonych wydarzeniach literackich i kulinarnych, wydarzeniach muzycznych i wystawach sztuki, które nadal odżywiają duszę naszego pięknego półwyspu. Między innymi najsłynniejsze muzea we Włoszech, takie jak Galeria Uffizi we Florencji , Muzea Kapitolińskie w Rzymie i Galeria Sztuki Brera w Mediolanie , lub zapierające dech w piersiach stanowiska archeologiczne, takie jak Pompeje i Herkulanum lub spektakularna Dolina Świątyń , gdzie leżą korzenie naszej cywilizacji.

Nie sposób nie wspomnieć o sztandarach włoskiej tradycji: jej kuchni! Każde danie, każdy przepis opowiada historię określonego obszaru geograficznego i jego mieszkańców. Jest to podstawowa część naszej kultury, która może dać turystom odwiedzającym nasz kraj dreszczyk zdrowego posiłku, ugotowanego z miłością i mądrością rąk ekspertów. Czy jesteś gotowy, aby zakosztować naszych tradycji? Tylko dla prawdziwych smakoszy, zawsze gotowi uzbroić się w widelec, nie przegapcie naszych posiłków na przekrój i wina w gospodarstwie !

W Agriturismo.net postanowiliśmy zaoferować Państwu nasz wybór pensjonatów, domów wypoczynkowych, willi i gospodarstw rolnych w pobliżu miast sztuki i miast bogatych w historyczne i kulturowe zainteresowania. Zatrzymując się w spokojnej okolicy, odpoczniesz od gorączkowego miasta, a będziesz miał szansę odkryć typowe wioski i starożytne rezydencje szlacheckich rodzin z przeszłości. A czy dom oferuje kursy malarstwa, rzeźby, rysunku, haftu i wszystkiego, co wiąże się z kreatywnością i sztuką? Nawet lepiej! Zobacz wszystkie nasze nieruchomości i spersonalizuj swój pobyt: z przyjemnością pomożemy Ci zorganizować Twoją wakacyjną sztukę i kulturę!

Zaznaczone Właściwości - Wakacje z kulturą w agroturystyce we Włoszech

Spójrz na powiązane przedmioty - Wakacje z kulturą w agroturystyce we Włoszech

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!