Emilia Romagna farma ze zwierzętami dozwolonymi


Wakacje ze zwierzętami domowymi: zakwaterowanie dla psów i zwierząt domowych w Emilii Romagnej

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Info and Description


    • Jeśli chcesz wyjechać na weekend lub wakacje bez opuszczania swojego czworonożnego przyjaciela w domu , sprawdź naszą propozycję przyjaznego zwierzętom domku wiejskiego w Emilii Romagnej . Bed and Breakfast, domy wakacyjne, apartamenty i gospodarstwa agroturystyczne w pobliżu morza ... Zobacz Inne


Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!

Info and Description

Jeśli chcesz wyjechać na weekend lub wakacje bez opuszczania swojego czworonożnego przyjaciela w domu , sprawdź naszą propozycję przyjaznego zwierzętom domku wiejskiego w Emilii Romagnej . Bed and Breakfast, domy wakacyjne, apartamenty i gospodarstwa agroturystyczne w pobliżu morza Rawenny i Rimini lub w głębi Parmy, Piacenzy i Reggio Emilia czekają na ciebie wraz z twoim psem lub kotem z miejscami i usługami zaprojektowanymi dla nich.

Wakacje ze zwierzakami na farmie w Emilii-Romanii

Zarezerwuj wakacje ze zwierzętami w Emilia Romagna i spędź trochę czasu ze swoim wiernym towarzyszem w zielonej okolicy Emilii. Możesz spędzić kilka dni całkowitego relaksu wraz z rodziną w jednym z naszych przyjaznych zwierzętom domach wakacyjnych w Emilii-Romagnie w otoczeniu przyrody, wśród wzgórz porośniętych lasami i winnicami oraz pięknych widoków. Twoje zwierzę może odpocząć w specjalnych pomieszczeniach lub w pokoju, Jeśli dozwolone. Jeśli chcesz odejść od zakwaterowania na kilka godzin, możesz również zostawić tam swojego czworonożnego przyjaciela , gdzie profesjonalni pracownicy zajmą się nim aż do powrotu.

Zarezerwuj swoje następne wakacje w przyjaznym dla zwierząt gospodarstwie agroturystycznym w Emilia Romagna . Wybierz między domami wiejskimi, pensjonatami, apartamentami, domami wakacyjnymi, hotelami i daj sobie kilka dni relaksu i zabawy ze swoim szczeniakiem.