Odkrywanie trufli we Włoszech


Enogastronomiczny weekend we Włoszech: największe imprezy poświęcone trufli

choosing the best villas, B&Bs and Agritourism for your holidays in the countryside, since 1998

  • Wybierz twój cel
  • Anuluj daty [X]
  • 2 Dorosli
    0 Dzieci

Info and Description

Trufle , cenny i rzadki owoc ziemi, obchodzone są w wielu włoskich miastach o różnych porach roku. Białe i czarne trufle często znajdują się na stołach degustacyjnych wielu wydarzeń organizowanych jesienią i wczesnych miesięcy roku poświęconych im oraz innym produktom związanym z tą bulwą. Jeśli jesteś miłośnikiem trufli i dobrym widelcem, nie przegap tych wydarzeń!

Festiwal Alba Truffle

Międzynarodowe Targi Trufli są najważniejszym wydarzeniem związanym z żywnością i winem w Piemoncie . Każdego roku, w październiku , przez prawie dwa miesiące, Alba i okolica celebrują cenną bulwę z bardzo bogatym programem wydarzeń, w tym wystawami, wystawami, gotowaniem na pokaz, spotkaniami i degustacjami.

Co robić w Alba

Alba i cały obszar /site=agriturismo,regione=piemonte,provincia=cuneo/site=agriturismo,regione=piemonte,provincia=asti/site=agriturismo,regione=toscana/site=agriturismo,regione=toscana,provincia=firenze/site=agriturismo,regione=toscana,provincia=pisa/site=agriturismo,regione=toscana,provincia=pisa,citta=volterra/site=agriturismo,regione=marche/site=agriturismo,regione=marche,provincia=pesaro-urbino/site=agriturismo,regione=umbria,provincia=perugia/site=agriturismo,class_id=20%%">Farmy z Truflowymi Tastings.

Zaznaczone Właściwości - Enogastronomiczny weekend we Włoszech: największe imprezy poświęcone trufli

Możesz być zainteresowany dodatkowymi poradami dotyczącymi podróży

Odkryj wszystkie nasze pomysły na następny weekend! Relaks, kolacja lub romantyczny wypad: mamy to, czego potrzebujesz!